Новини Кіно 07.03.2023 о 09:02

ОНОВЛЕНО: «Мавка. Лісова пісня» за перший вікенд прокату зібрала майже 25 млн грн — рекорд серед українських релізів

Вадим Карпусь

Автор новин

Довгоочікуваний анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня» зібрав 24,9 млн грн протягом першого вікенду кінотеатрального прокату. Таким чином, новинка стала рекордсменом з касових зборів серед вітчизняних релізів за результатами першого вікенду прокату.

Прем’єра анімаційного фільма «Мавка. Лісова пісня» відбулася 2 березня. Мультфільм вийшов в прокат в Україні, країнах Північної Африки та Близького Сходу. Протягом 4-5 березня глядачі придбали понад 189 тис. квитків на «Мавку». Це суттєво перебільшує показники інших подібних анімаційних фільмів. Наприклад, фільм «Щедрик», який Film.ua Group вважають успішним у кінопрокаті, за 8 тижнів зібрав понад 84 тис. глядачів та 10,6 млн грн касових зборів.

Загалом, права на трансляцію «Мавки» продали для понад 20 територій. Серед них згадуються США, Канада, Франція, Італія, Іспанія, Португалія, Польща, Румунія, Хорватія, Естонія, Латвія, Литва, Албанія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Сербія, Словенія, Чехія, Болгарія, Угорщина, Норвегія, Данія, Ісландія, Швеція, Фінляндія, Греція, Монголія, а також країни Близького Сходу та Північної Африки. Також повідомлялося, що команда FILM.UA Distribution веде перемовини з партнерами Азійського регіону, зокрема Китаєм, Кореєю та Японією.

З урахуванням великої кількості країн, де відбуватиметься показ, можна очікувати на подальше суттєве зростання касових зборів «Мавки».

ОНОВЛЕНО: Як повідомляють у Film.ua Group, у перший вікенд прокату мультфільм «Мавка. Лісова пісня» зацікавив більше українських глядачів, ніж всесвітньо відомий та довгоочікуваний фільм «Аватар: Шлях води».

На показ «Мавки» у перший вікенд в Україні купили 189 048 квитків проти 158 556 квитків у другого «Аватара» за аналогічний період. Різниця складає понад 30 тис. квитків. Однак через вищу вартість квитків «Аватар: Шлях води» все ж таки зібрав в прокаті більше – 25,8 млн грн. проти 24,9 млн грн.

Джерело: forbes

Рецензія на мультфільм «Мавка. Лісова пісня» / Mavka: The Forest Song


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: