Новини

Найбільша у світі біржа фрілансу Upwork призупиняє роботу в рф та білорусі

Найбільша у світі біржа фрілансу Upwork призупиняє роботу в рф та білорусі

Міжнародна біржа фрілансу Upwork оголосила 7 березня про початок припинення роботи в білорусі та росії. Цілком цей процес завершиться 1 травня. Про це повідомила генеральний директор платформи Хейден Браун.

“Війна президента росії Володимира Путіна проти України кинула виклик нашій місії, цінностям та нашим оперативним можливостям щодо надання економічних можливостей тим, хто цього досягає”, — сказано у публікації.

Протягом наступних кількох днів фрілансери та клієнти з росії та білорусії більше не зможуть реєструвати нові акаунти, укладати нові контракти та стануть невидимими під час пошуку. Поточні договори мають бути розірвані до 1 травня.

Як пояснив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, вихід Upwork із росії означає, що понад 100 тис. російських громадян залишаться роботи в IT “бо вони мовчать, коли їх диктатор вбиває жителів нашої країни”.

“Це мужнє рішення команди Upwork. Ми дуже вдячні за нього”, – написав Федоров у Telegram.

В Upwork зазначили, що продовжать надавати підтримку українським фрілансерам та простим громадянам.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка
  • Очікується пожертвування у розмірі 1 мільйона доларів організації Direct Relief International на підтримку населення України.
  • Українським фрілансерам дозволять зберегти їхню кар’єру незалежно від того, чи можуть вони працювати зараз.
  • З’являться програми, які полегшують клієнтам підтримку існуючих трудових відносин та фінансової допомоги талановитим працівникам з України.
  • Команда платформи пожертвує 100 тис. доларів США для надання гуманітарної допомоги Україні.

Перелік світових компаній, які відмовилися від співпраці з росією через війну з Україною


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: