Новини Новини 14.06.2022 о 12:33 comment views icon

«Нова пошта» та «Укрпошта» відновлюють доставку посилок з AliExpress

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

«Нова пошта Глобал», що входить до групи компаній «Нова пошта», повідомила про відновлення доставлення з онлайн-магазину AliЕxpress. Починаючи з 15 червня, українці знову можуть замовляти товари на цьому майданчику із доставленням в Україну «Новою поштою».

«Ми провели десятки зустрічей з партнером, щоб запевнити його, що ми працюємо у звичному графіку і вже відновили свою довоєнну швидкість. Тож тепер користувачі знову можуть замовляти доставку товарів з AliExpress одразу із сайту у зручне відділення або поштомат «Нової пошти». Для цього потрібно лише вказати опцію AliExpress Standard Shipping та на карті обрати найближче працююче відділення/поштомат», – заявив керівник «Нової пошти Глобал» Юрій Беневитський.

До початку війни, AliExpress очолював ТОП найулюбленіших закордонних інтернет-магазинів українців. У середньому за день клієнти «Нової пошти» замовляли близько 2,6 тон товарів з AliExpress.

Нагадуємо, що з 12 травня «Нова пошта Глобал» поновила доставлення замовлень з iHerb.

Аналогічне повідомлення зробила й «Укрпошта». Доставлення посилок з маркетплейса AliExpress в Україну «Укрпоштою» стане доступною з 15 червня. Наразі доставлення замовлень можливе в 14 областей: Вінницьку, Житомирську, Івано-Франківську, Київську, Кіровоградську, Львівську, Полтавську, Рівненську, Сумську, Тернопільську, Хмельницьку, Черкаську, Чернігівську, Чернівецьку. Доставлення в інші області буде поступово додаватись.

Всі замовлення, які доставляються «Укрпоштою», можна відстежити. Це означає, що навіть відправлення з типом доставлення Cainiao Super Economy з безоплатним доставленням будуть відстежуватися в особистому кабінеті й додатку AliExpress та на сайті «Укрпошти». «Укрпошта» обслуговує такі канали доставлення з AliExpress, як Cainiao Super Economy, AliExpress Saver Shipping, AliExpress Standard та інші. Доставлення замовлень з AliExpress буде здійснюватися з Китаю чартерними рейсами транзитом через Пошту Латвії, а звідти в Україну.

Онлайн-курс "С++ для GameDev" від robot_dreams.
Навчіться кодити на C++ з нуля, опануйте принципи обʼєктно-орієнтованого програмування, ключові бібліотеки та інструменти.Створюйте десктопні та мобільні ігри. Розвивайтеся в геймдеві.
Детальніше

«Нова пошта» вносить значні зміни в тарифи та умови надання послуг


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: