Новини Бізнес 29.03.2023 о 19:21

Резидентами Дія.City стали вже 500 компаній, включаючи технологічні гіганти – Михайло Федоров

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Як заявив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, резидентами Дія.City стали вже 500 компаній. Серед них є як молоді невеличкі стартами, так і технологічні гіганти.

Курс PR-менеджмент для професіоналів.
Хочете перейти на стратегічний рівень та стати PR-директором?
Звісно!

Нагадаємо, Дія.City – це унікальний правовий та податковий простір для ІТ-компаній. Він пропонує нову екосистему для ведення бізнесу в Україні: резиденти (як українські, так і іноземні компанії) отримують особливий правовий статус, спеціальні умови оподаткування та лібералізовані трудові відносини. Серед ключових переваг — податок на виведений капітал замість податку на прибуток; працевлаштування як за КЗпП, так і контрактне (альтернатива ФОП); європейська система набуття та захисту інтелектуальної власності.

За словами Федорова, лише за останній місяць до Дія.City приєдналася:

  • Avenga – глобальна ІТ-консалтингова та інжинірингова платформа
  • Letʼs Enhance – український стартап, який займається розвитком штучного інтелекту
  • EasyPay – один з найбільших в Україні платіжних інтернет-сервісів.

«Також активно долучаються edtech-стартапи, за якими бачу зараз величезний потенціал. До прикладу, Mate Academy, що навчає програмування. Або Nanit Robot, який розробляє edtech-hardware для дітей та дорослих. Щоб розвивати креативність та інженерні навички», – зазначив Михайло Федоров.

Нагадаємо, за перший рік існування Дія.City до цього простору приєдналися понад 400 компаній, які сплатили більше ні 4 млрд грн. податків.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: