Новини WTF 28.09.2023 о 10:38 comment views icon

Скріпка-асистент Clippy з Microsoft Office повертається у новому амплуа — затискача для грошей від Drought

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Готуйте грошенята для Clippy.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Анімований асистент у вигляді скріпки вперше з’явився в пакеті Office 97, пропонуючи поради та рекомендації щодо використання програмного забезпечення Microsoft Office. У 2001 році з виходом Office XP Clippy пішла на відпочинок, а за 20 років повернулась у вигляді емодзі скріпки у Windows 11, стала частиною нових фонів і одним із головних елементів у пакеті наліпок Microsoft Teams.

Водночас її образ, добре знайомий користувачам Windows, часто використовується для випуску креативних товарів — як-от на зображенні різдвяного «‎потворного светра» від Microsoft, а тепер і нового затискача для грошей від Drought.

Скріпка-асистент Clippy з Microsoft Office повертається у новому амплуа — затискача для грошей від Drought

«Clippy the Money Clip‎» призначена для зберігання готівки, важливих паперів чи кредитних карток, замінюючи гаманець. Кліпса виготовлена ​​з нержавіючої сталі та має 3D-очі та брови, а постачається у спеціальній коробці в тематиці Windows XP.

Затискач для грошей можна замовити з 29 вересня на вебсайті Drought за ціною $49. 

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: