Новини

Спроба №3: «Укрпошта» планує вкотре запустити продаж залишків популярної марки з кораблем – вже на новому майданчику

Спроба №3: «Укрпошта» планує вкотре запустити продаж залишків популярної марки з кораблем – вже на новому майданчику

Керівник АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський повідомив, що найближчим часом компанія знов спробує запустити продаж популярних марок «Рускій воєнний корабль, іди на***».

Раніше «Укрпошта» декілька разів намагалася продати ці марки охочим через свої оналайн-майданчики. Але кожного разу компанія стикалася з величезним навантаженням на свої системи переривала продаж. На цей раз вирішено залучити новий – вже третій майданчик для продажу марки. Його назвуть в суботу вранці.

«Одразу про марки – ввечері буде оголошення, а на вихідні продажі. Тож слідкуйте тут та на Фейсбуці. Одразу скажу, буде інший майданчик продажу, а от який – оголосимо в суботу вранці, щоб той хто збільшив обсяг атак не підготувався завчасно», – написав Смілянський.

Згідно з наявною інформацією, для купівлі онлайн доступно ще 5000 аркушів по 6 марок в кожному. Один користувач зможе купити лише один аркуш.

Раніше в компанії «Укрпошта» також повідомили про вихід нових марок, які повинні зацікавити українців. Мова йде про марки «Русскій воєнний корабль… ВСЬО» та «Українська Мрія».

Курс
UI/UX Design вечірній
Опануйте професію UI/UX-дизайнера за 5 місяців, навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design вечірній

ОНОВЛЕНО: Новий інтернет-майданчик, де буде продаватися марка «Корабель НА», оголосять в суботу о 10:00 на Facebook-сторінці “Укрпошта” та сторінці Ігоря Смілянського. На майданчику будуть продані останні 5000 замовлень або 30 тис. марок першого випуску «Корабель НА». Обмеження – 1 блок на 1 замовлення.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: