Новини Новини 11.03.2022 о 14:30

У застосунку «Дія» з’явився «єДокумент» — тимчасове посвідчення особи на період воєнного стану у разі втрати документів. Також знову доступні міжнародні COVID-сертифікати

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Міністерство цифрової трансформації України продовжують адаптувати застосунок державних послуг «Дія» до роботи в умовах війни з росією.

Курс ADOBE PREMIERE З НУЛЯ
Навчіться робити вражаючі відео за допомогою найпопулярнішої програми монтажу - Adobe Premiere!
Дізнатися про програму

«єДокумент»

Команда розробників застосунку «Дія» додала тимчасовий цифровий документ на період воєнного стану — «єДокумент». Це тимчасове посвідчення особи, яке міститиме паспортні дані та РНОКПП, та стане у пригоді, якщо звичайні документи було втрачено під час евакуації до більш безпечних регіонів України через вторгнення російських окупантів.

З міркувань безпеки держреєстри раніше довелося відключити, відповідно цифровий паспорт чи водійське посвідчення в Дії не завжди під рукою.

Щоб «єДокумент» з’явився, застосунок «Дія» потрібно оновити до актуальної версії в офіційному магазині Google Play (Android) чи App Store (iOS). Від користувача не вимагається ніяких додаткових дій.

«єДокумент» визнаватимуть держоргани, Нацполіція, а також військові та представники ТрО на блокпостах.

Міжнародний COVID-сертифікат

У застосунку «Дія» з'явився «єДокумент» — тимчасове посвідчення особи на період воєнного стану у разі втрати документів. Також знову доступні міжнародні COVID-сертифікати

Розробники також відновили роботу функції, яка дозволяє отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію проти COVID-19 — його можна заново згенерувати у застосунку. Також при необхідності можна  завантажити сертифікат у PDF-форматі та зберегти на свій смартфон або роздрукувати. Це особливо актуально для українців, які евакуюються за кордон.

Як працює «Дія» у воєнний час — безпека даних, нові послуги та тимчасово відключені реєстри

Курс
ТИПОГРАФІЯ
Вивчай побудову літер, та дизайн тексту. Це цікавіше ніж ти думаєш!
Детальніше про курс
typefaces


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: