Новини

Українська ІТ-компанія Terrasoft припиняє роботу в росії та білорусі, а також перерахувала 2 млн грн для ЗСУ

Українська ІТ-компанія Terrasoft припиняє роботу в росії та білорусі, а також перерахувала 2 млн грн для ЗСУ

Компанія Terrasoft повідомила, що вона припиняє роботу з клієнтами й партнерами в росії та білорусі. Це стало наслідком військового вторгнення в Україну.

«Terrasoft повністю виходить із ринків росії та білорусі — ми припиняємо роботу з клієнтами та партнерами в цих регіонах. Ми йдемо з ринків росії та білорусі назавжди», — йдеться в заяві.

Отже, навіть після припинення військових дій Terrasoft не планую повертатися на ринки росії та білорусі.

В Terrasoft також розповіли, що з першого дня війни компанія веде активну діяльність із допомоги волонтерським організаціям. Також компанія вже перерахувала 2 млн грн на рахунок НБУ для підтримки Збройних Сил України.

Разом з тим, Terrasoft надає свій продукт для координації роботи з біженцями, обробки звернень та організації обліку ресурсів. Також компанія продовжує розширювати кількість урядових організацій, яким вона допомагає.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

«Усі сили команди Terrasoft останні 8 днів були об’єднані навколо двох цілей — допомога Україні в перемозі над безжальним і цинічним агресором та забезпечення безпеки наших співробітників та їхніх рідних», — запевнили в компанії.

Зокрема, 520 співробітників Terrasoft та членів їх сімей було переміщено з Києва та розміщено у західній частині України та в сусідніх країнах Євросоюзу.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: