Новини Україна 10.04.2023 о 11:24

Українці зможуть безоплатно користуватись потягом з Польщі до Німеччини до кінця травня

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Як повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, для українців продовжено період безоплатного проїзду потягом з Польщі до Німеччини. Громадяни України зможуть безоплатно користуватись потягом «Перемишль – Ганновер» до кінця травня 2023 року.

Курс ПОБУДОВА БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ
Досягайте більшої ефективності та прибутковості для вашого бізнеса за допомогою цього курса!
Дізнатись про курс

Зазначається, що потяг відправляється з Перемишля по непарних числах квітня о 22:30. Щоб скористатись правом безоплатного проїзду, при собі не потрібно мати посадкові талони. Достатньо лише пред’явити паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу.

Разом з тим пріоритет у перевезенні надається людям, які мають браслети від Польського Червоного Хреста, сім’ям з дітьми, людям похилого віку й особам з інвалідністю. У разі браку вільних місць необхідно звернутися до волонтерів Червоного Хреста. Вони нададуть допомогу з розміщенням, а також допоможуть гарантовано потрапити на наступний потяг.

У Ганновері пасажирів зустрічають працівники або волонтери, які вкажуть маршрут до центрів допомоги.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: