Рубрики Новини

В «Дія» нове онлайн-опитування — про обіг вогнепальної зброї серед цивільного населення

Опубликовал
Володимир Скрипін

Мінцифра спільно з МВС запускає в застосунку державних послуг «Дія» нове онлайн-опитування про обіг вогнепальної зброї серед цивільного населення.

Оновлено [26 травня 10:56]:Понад 500 000 громадян вже взяли участь в опитуванні. Схоже, буде новий рекорд.

Незадовго до вторгнення росії в Україну парламент проголосував у першому читанні за законопроєкт №5708, який передбачає право на цивільну вогнепальну зброю. Але питання щодо того, як саме володіти нею, — поки не вирішене. Для продовження роботи над законопроєктом Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський вирішив запитати думку українців щодо цього питання.

Проголосувати можна за кілька — у розділі «Послуги» потрібно перейти до «Опитування» та вибрати 1 із 3 запропонованих варіантів, який варіант володіння зброєю ви вважаєте доречним?

  • Для спеціальних потреб
  • Для особистого захисту
  • Я проти

Опитування триватиме 7 днів. Взяти участь можуть тільки повнолітні користувачі мобільного застосунку «Дія».

Онлайн-опитування в «Дія» з’явилися на початку лютого 2022 року. Це новий сервіс для розвитку е-демократії в країні, який з кінця минулого року тестували з обмеженим колом учасників. Опитування серед користувачів «‎Дії» допоможуть владі дізнатися думку людей, а команді — розробляти нові послуги. В перспективі Мінцифра планує реалізувати вибори онлайн. Про систему електронних виборів, яка дозволить голосувати онлайн, Мінцифра невпинно розповідає протягом останніх кількох років — робота у цьому напрямку ведеться щонайменше з 2020 року.

Disqus Comments Loading...