Новини

В Україні створили фонд інформаційної боротьби Truth Fund

В Україні створили фонд інформаційної боротьби Truth Fund

Мінцифри, Київська школа економіки та найбільші українські IT-компанії створили фонд боротьби з російською пропагандою Truth Fund.

З першого дня відкритого вторгнення команда фонду створює та розповсюджує контент із викриттям злочинів російських військ на території України.

За допомогою фонду знімаються та просуваються відео по всьому світу. Наприклад, ролик «Чому Україна заслуговує бути в Євросоюзі» набрало понад 3,2 млн переглядів.

У перші дні війни фонд запустив рекламні кампанії у всіх соцмережах, де закликали російських матерів не відпускати синів воювати в Україну та інформували європейців про те, що відбувається у країні. Також використовуються таргетовані акції для впливу на компанії, які все ще працюють у росії.

Курс
QA
Вивчайте важливi технології для тестувальника у зручний час, та отримуйте $1300 уже через рік роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Спеціалісти Truth Fund входять до складу волонтерської PR-команди для роботи із закордонними ЗМІ та трансляції правдивої інформації. А на спеціальній платформі будь-який журналіст може у пару кліків знайти та поспілкуватися з англомовним очевидцем з України.

Наразі фонд потребує підтримки, тому запускає кампанію, щоб залучити додаткові кошти для продовження роботи та побудови інфраструктури для більш ефективної боротьби Фонду з дезінформацією.

Зараз фонд збирає $20 млн для продовження онлайн-діяльності.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: