Новини Ігри 21.03.2023 о 10:05

Вийшов сюжетний трейлер Star Wars Jedi: Survivor, що показує битви, старих друзів та використання Сили

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

EA представила новий трейлер гри Star Wars Jedi Survivor. Він дає деякі натяки на сюжет гри й демонструє деякі дії та головоломки, які чекають гравців у фінальній версії.

Курс PHOTOGRAPHY.
Навчайтеся мистецтву фотографії та створюйте незабутні фото для своїх проєктів!
Вивчити курс!

Гра Star Wars Jedi: Survivor є прямим продовженням Star Wars Jedi: Fallen Order 2019 року. Сюжет розгортається за 5 років після подій Fallen Order. Головним персонажем знову став джедай Кел Кестіс, який шукає безпечний притулок далеко від досяжності Імперії.

Трейлер демонструє багатьох союзників та друзів Кела з Fallen Order, які очевидно відіграватимуть активну роль у подіях Star Wars Jedi: Survivor. Також трейлер показує битви з використанням світлових мечів та іншої впізнаваної зброї, використання Сили, у тому числі для вирішення головоломок.

Розробкою гри Star Wars Jedi Survivor займається студія EA Respawn Entertainment, яка також створила Fallen Order. У новій частині очікується поява нових здібностей Сили та нових можливостей використання світлового меча. Гра вийде 28 квітня на платформах Xbox Series X/S, PS5 та ПК, хоча спочатку її реліз було заплановано на 17 березня.

Джерело: The Verge

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: