Новини Софт 06.06.2022 о 08:29 comment views icon

Як МОЗ використовує гуманітарну допомогу — на сайті з’явився дашборд про її розподіл

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

Міністерство охорони здоров’я України створило дашборд з детальною інформацією про розподіл гуманітарної допомоги, що з першого дня російської агресії прибуває на склади МОЗ. Відтепер кожен, у кого виникають запитання, може зайти і самостійно побачити, як розподіляється гумдопомога.

За 100 днів війни Міністерство отримало 6,5 тисячі тонн медичної гумдопомоги вартістю у 7,9 млрд грн. Це сукупна підтримка українських та міжнародних організацій, а також урядів країн світу, що стоять на боці української незалежності та непорушності державних кордонів.

«Ми створили інтерактивний дашборд, щоб кожен, у кого виникають запитання, міг зайти і самостійно побачити, як розподіляється гумдопомога. Скільки вантажів доставлено в регіони, яка це допомога: лікарські препарати, обладнання, швидкі. На дашборді є вся ця інформація, при чому вона завжди актуальна, оскільки дані оновлюються щогодини»,

Марія Карчевич,

заступник Міністра охорони здоров’я

На сторінці можна знайти інформацію про те, який гуманітарний вантаж вже доставлено до закладів охорони здоров’я в регіони, зокрема:

  • лікарські засоби;
  • засоби індивідуально захисту;
  • медичне обладнання;
  • автомобілі швидкої допомоги;
  • витратні матеріали.

Раніше МОЗ створило пріоритетний перелік ліків, медичних виробів, витратних матеріалів, яких першочергово потребують заклади охорони здоров’я. Саме ця інформація береться за основу під час розподілу гуманітарних вантажів. При цьому заклади охорони здоров’я, які розташовані в прифронтових зонах, завжди знаходяться у пріоритетній черзі на розподіл.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: