Новини

Японська платіжна система JCB призупинила роботу в рф

Японська платіжна система JCB призупинила роботу в рф

Японська платіжна система Japan Credit Bureau (JCB) слідом за Visa і MasterCard оголосила про припинення роботи в росії.

“У світлі санкцій у відповідь на вторгнення росії в Україну ми здійснюємо заходи відповідно до законів, положень та контрактів. Зважаючи на труднощі, з якими ми стикаємося в даний час, та непередбачені обставини в регіоні, ми прийняли рішення призупинити роботу мережі JCB в Росії. Тому картки JCB, випущені в росії, більше не будуть підтримуватися за межами країни, а будь-які картки JCB, випущені за межами росії, більше не будуть підтримуватися на території росії”, — сказано в публікації.

7 березня прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда заявив, що Курильські острови, які після Другої світової війни отримав СРСР (а потім і росії), належать його країні. Про це повідомило японське видання Yomiuri Shimbun. На веб-сайті та в брошурах Міністерства закордонних справ північні території Курил описуються як “територія Японії”.

Як зазначило видання, уряд був змушений змінити свою політику щодо росії після вторгнення російських військ в Україну. Це пов’язано з тим, що переговори щодо мирного договору, у тому числі щодо Північних територій між Японією та росії, зайшли в глухий кут, а прогрес економічного співробітництва нестабільний.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: