Новини Новини 06.03.2022 о 02:04

Mastercard та Visa призупиняють усі операції в росії

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Раніше Apple Pay і Google Pay відключили підсанкційні російські банки, а зараз міжнародні платіжні системи Visa і Mastercard одночасно повідомили про призупинення всіх операцій в росії через вторгнення в Україну.

Курс Англійської.
Ваш викладач англійської нудний? Вивчайте мову із задоволенням. Підберемо викладача, який також любить Marvel, а не DC .
Мені потрібен найкращий

Це означає, що картки Visa і Mastercard, випущені російськими банками, не працюватимуть за кордоном, а також в сервісах Apple Pay і Google Play, а картки, випущені закордонними фінансовими установами, не працюватимуть у росії.

Картки продовжать працювати на території росії, але оплачувати ними покупки в іноземних інтернет-магазинах буде неможливо.

«Ми змушені піти на цей крок через російське вторгнення в Україну та неприйнятні події, свідками яких ми всі стали.

Ця війна, а також постійна загроза миру та стабільності вимагає, щоб ми реагували відповідно до наших цінностей».

Visa

 

«З цим кроком ми приєднуємося до багатьох інших у надії на більш позитивне, продуктивне та мирне майбутнє для всіх нас»,

Mastercard


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: