Рубрики НовиниКіно

Завершальний епізод «Локі» переглянули 11,2 млн разів — це другий за популярністю фінал на Disney+ у 2023 році

Опубликовал
Катерина Даньшина

За три дні останній епізод другого сезону «Локі» зібрав 11,2 млн переглядів — на 3% більше за відповідні показники дебютної серії (10,9 млн).

Дебют і фінал серіалу з Томом Гіддлстоном в головній ролі є другими за популярністю на Disney+ у 2023 році, поступаючись лише «Мандалорцю‎».

Популярність історії про бога-жартівника залишалась стабільною протягом усього сезону: кожен епізод збирав понад 11 млн переглядів за тиждень після прем’єри.

У рейтингу Nielsen серед серіалів на стримінгах, перший епізод другого сезону «‎Локі» перебуває на 6-му за популярністю місці — із 466 млн хвилин переглядів. Для контексту: прем’єра першого сезону вийшла у 2021 році й отримала 731 млн хвилин переглядів за перший тиждень.

Онлайн-курс "Предметний дизайн" від Skvot.
Навчіться створювати функціональні, трендові та ергономічні дизайни меблів та предметів інтер’єру.
Детальніше про програму курсу і лекторів

Фінал 2-го сезону «Локі‎» відкрив певний шлях для подальшого розвитку кіновсесвіту Marvel, і як припускають фанати, для повернення деяких старих персонажів, як-от Залізної людини Роберта Дауні-молодшого. Раніше Variety писав, що криза в компанії змушує студію переглянути концепцію своєї роботи й звернутися до персонажів з оригінальних «‎Месників».

У той час як «‎Локі» отримав високі оцінки публіки — на Rotten Tomatoes його нині оцінюють у 81% — кінематографічний всесвіт Marvel продовжує страждати. Дебют вихідних — «‎Марвели» — зібрала всього $46,1 млн в США та $109,4 млн у світовому прокаті, ставши найгіршою прем’єрою студії усіх часів. 

Disqus Comments Loading...