Партнерський проект Партнерський проект 21.02.2022 о 13:02

Інструмент для резервного копіювання від NAKIVO: інфраструктуру можна відновити за 10 хвилин

NAKIVO Backup & Replication – це рішення для резервного копіювання, яке захищає бізнес-дані та програми. Воно працює з віртуальними, фізичними, хмарними та іншими ресурсами компанії. Продукт використовують понад 20 тис. клієнтів по всьому світу, серед яких Coca-Cola, Siemens, Honda та Cisco.

У партнерському матеріалі з NAKIVO його команда розповідає, як і чому це рішення дозволяє захистити дані організаціям будь-якого масштабу.

Партнерський матеріал?

Правило «3-2-1»: що треба знати про захист даних

Правило «3-2-1» передбачає не менше трьох резервних копій даних, що зберігаються мінімум на двох видах носіїв. І хоча б один з них розташований віддалено. Навіть таке просте правило може бути важко реалізувати в IT-інфраструктурах, що швидко розростаються.

Щоб захистити дані компанії та не зупиняти при цьому бізнес-процеси, є сучасні та потужні рішення для резервного копіювання. Наприклад, NAKIVO Backup & Replication.

Просте і гнучке розгортання

У NAKIVO Backup & Replication багато варіантів установки, зокрема на Windows, Linux та у вигляді готових образів віртуальних машин. Це дозволяє розгорнути рішення за лічені хвилини.

Крім того, NAKIVO Backup & Replication можна встановити прямо на мережевий накопичувач NAS і створити NAS-систему. Вона працюватиме одночасно як сховище резервних копій і сервер резервного копіювання.

Інструмент для резервного копіювання від NAKIVO: інфраструктуру можна відновити за 10 хвилин

Повноцінний захист

Керувати резервним копіюванням можна зі зручної вебконсолі або через командний інтерфейс. Також ви можете інтегрувати рішення із системою безпеки за допомогою HTTP API. Налаштовувати інструмент і керувати ним інтуїтивно просто.

Крім того, у цього рішення потужні функції для резервного копіювання та аварійного відновлення. Воно підходить як великим корпораціям, так і малому бізнесу.

NAKIVO Backup & Replication створює інкрементні резервні копіїІнструмент для резервного копіювання від NAKIVO: інфраструктуру можна відновити за 10 хвилинІнструмент для резервного копіювання від NAKIVO: інфраструктуру можна відновити за 10 хвилинМетод збереження інформації, коли архівують лише змінені з останнього бекапу дані. на основі образів, що враховують стан застосунків. Це зберігає дані без надлишкових витрат часу та системних ресурсів. NAKIVO підходить для середовищ VMware, Hyper-V, Nutanix, а також фізичних машин, даних Microsoft 365 та Oracle.

Налаштувати рішення можна так, щоб зберігати кілька резервних копій на різних носіях, у тому числі на стрічкових накопичувачах. NAKIVO – гнучкий інструмент. Завдяки йому компанії з великою інфраструктурою можуть мінімізувати ручні операції, знизити час простоїв і забезпечити рівень захисту відповідно до важливості даних. За словами клієнтів NAKIVO, серед переваг переходу на нове рішення – витрати на обслуговування систем захисту даних зменшились на 50%. Також операції пришвидшились у 12 разів, а відновити інфраструктуру можна усього за 10 хвилин.

Захист від програм-вимагачів

NAKIVO Backup & Replication пропонує набір функцій, що протидіють програмам-вимагачамІнструмент для резервного копіювання від NAKIVO: інфраструктуру можна відновити за 10 хвилинІнструмент для резервного копіювання від NAKIVO: інфраструктуру можна відновити за 10 хвилинПрограми, що блокують комп'ютери, вимагаючи викуп за відновлення доступу. та захищають від кібератак. Можна створити незмінні резервні копії у хмарному сховищі Amazon S3 з функцією Object Lock або у спеціальному зміцненому середовищі, розгорнутому з образу віртуальної машини.

Незмінні дані неможливо видалити чи відредагувати протягом періоду, який ви вкажете. Таким чином, ви завжди маєте копію даних для відновлення.

Масштабованість

Рішення легко масштабується до інфраструктури будь-якого розміру, тому що воно розподіляє обчислювальні та мережеві ресурси між декількома серверами. NAKIVO Backup & Replication також дозволяє автоматично захищати нові елементи інфраструктури, спрощуючи адміністрування та зменшуючи можливість помилок.

Enterprise-редакція також містить портал самовідновлення, що забезпечує готовий до використання BaaS-функціонал з коробки. Це дозволяє надавати послуги із захисту даних і підходить для великих корпорацій із численними відділеннями.

Інструмент для резервного копіювання від NAKIVO: інфраструктуру можна відновити за 10 хвилин

Ефективне резервування та відновлення

Резервне копіювання та відновлення даних – тривалий процес, що може навантажити IT-ресурси компанії. NAKIVO Backup & Replication дозволяє уникнути цього. Крім інкрементного копіювання рішення підтримує мережеве прискорення та передачу даних без локальної мережі (LAN-free), щоб звільнити мережеві ресурси. Крім того, ви можете планувати найбільш ресурсозатратні операції на той час, коли система буде завантажена найменше.

NAKIVO Backup & Replication також має інтегроване рішення для моніторингу ресурсів. Він надає доступ до даних про використання процесора, пам’яті та дисків з елементами віртуальної інфраструктури VMware. Інформація про роботу системи допомагає вчасно помічати проблеми, передбачати майбутні потреби та знижувати витрати. Таким чином, адміністратори можуть отримати доступ до інформації про стан інфраструктури та керувати резервним копіюванням з єдиного інтерфейсу.

Щоб підібрати ідеальне рішення, потрібно визначитися із цілями та вимогами до нього. Особливості сервісів і платформ вимагають різних підходів до захисту даних, їх варто враховувати ще на етапі планування та вибору інструментів.

NAKIVO Backup & Replication поєднує два важливі фактори: його просто використовувати, воно має потужні технології. А гнучкі можливості з автоматизації дозволяють досягти результатів з мінімальними витратами часу та ресурсів. Завантажити безкоштовну пробну версію можна тут.

Партнерскьий матеріал?

Спробувати NAKIVO Backup & Replication

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: