Партнерський проєкт Партнерський проєкт 09.12.2022 о 15:00 comment views icon

Опитування від CISO Ukraine допоможе посилити кібербезпеку бізнесу. Що буде в опитуванні та як взяти участь

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

В Україні триває велике опитування з кібербезпеки бізнесу. Воно допоможе систематизувати дані про рівні кібербезпеки українських організацій і знайти стратегії та практики, які посилять її.

У партнерському матеріалі з Octava Defence розповідаємо, які зараз є проблеми з кібербезпекою в Україні та що саме буде в опитуванні. 

Партнерський матеріал?

Що трапилось 

Повномасштабне російське вторгнення в Україну вплинуло в тому числі на сферу кібербезпеки. Через зростання кількості та потужності загроз зараз бракує кадрів, неефективними є технічні засоби захисту, а також відсутній системний підхід до розбудови кібербезпеки. Це напряму може вплинути на роботу організацій і компаній.

Асоціація CISO Ukraine спільно з Octava Defence, Accord Group та «iForum.Кіберсцена» запрошують CIO та CISO українських підприємств взяти участь в опитуванні на тему кіберстійкості

За результатами дослідження підготують комплексний звіт про зрілість систем кібербезпеки у трьох аспектах: технологічному, експлуатаційному й організаційному. 

«Асоціація CISO Ukraine, яка об’єднує провідних експертів галузі, вирішила провести опитування, – кажуть автори дослідження. – Воно допоможе систематизувати й описати рівні розвитку функції кібербезпеки українських організацій і визначити стратегії, які посилять кіберстійкість».

Асоціація CISO Ukraine – це об’єднання керівників підрозділів інформаційної безпеки, які підвищують якість організації функції кібербезпеки в Україні. Серед них представники таких компаній, як Група «Метінвест», «Київстар», Vodafone, Octava Capital, Fozzy Group, «ПриватБанк» та інші.

Опитування від CISO Ukraine допоможе посилити кібербезпеку бізнесу. Що буде в опитуванні та як взяти участь

Взяти участь в опитуванні на тему кіберстійкості

Що буде в опитуванні та в чому ще його користь 

Ознайомитися зі звітом можна буде на початку 2023 року. Організатори планують, що опитування пройдуть близько 1,2 тис. компаній. 

Опитування від Асоціації CISO Ukraine можна пройти за 10 хвилин за посиланням. Наприклад, там є запитання про прогрес компанії в окремих сферах кібербезпеки, використання технологій і навіть години роботи служби кібербезпеки. 

Опитування триватиме з 01 грудня 2022 року по 20 січня 2023 року. Учасникам пропонують заповнити опитувальник самостійно чи поділитися спостереженнями під час особистого інтерв’ю з координаторами проєкту.

Взяти участь в опитуванні на тему кіберстійкості

Для оцінки зрілості компаній використовуватимуть провідні методи кібербезпеки та визнані кіберфрейморки, такі як NIST, MITRE, ISO та інші.

Крім того, за кожну заповнену анкету опитування його автори перерахують 100 гривень у БФ «Фонд освітніх ініціатив», який разом із ПРООН створює освітні STEM-хаби для внутрішньо переміщених осіб: дітей, молоді та їхніх батьків. 

Це майданчик, у межах якого вони зможуть отримати нові знання. Він об’єднає підготовлених STEM-тренерів і комп’ютерний клас із комплектом навчальної електроніки для практикумів і STEM-проєктів, під’єднаний до інтернету.

Партнерський матеріал?

Пройти опитування

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: