Партнерський проект Партнерський проект 25.04.2022 о 09:32 comment views icon

Польський сайт відкрив розділ вакансій для українських айтівців. Там уже 5 тис. пропозицій з ЄС і США

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Популярний польський стартап Just Join IT, що розвиває портал пошуку роботи, впровадив вакансії для програмістів з України – їх позначають українським прапором. Зараз у цій категорії українцям доступні пропозиції в Польщі, Німеччині, Франції, Великій Британії і не тільки.

У партнерському матеріалі із Just Join IT розповідаємо, скільки зараз є вакансій для українців і як працює пошук.

Партнерський матеріал?

Що відомо

Щомісяця на Just Join IT приблизно 400 тис. програмістів переглядають оголошення від 6 тис. компаній з ІТ-сектора понад 4 млн разів.

«Just Join IT – це перший вибір ІТ-фахівців, які шукають роботу в найкращих компаніях у Польщі та у світі. Відкрийте для себе глобальні можливості IT- індустрії та знайдіть роботу там, де рекрутують найкращі», – пропонують творці порталу.

Just Join IT

З квітня на Just Join IT впровадили можливість позначати вакансію прапором України. Ця зміна дозволяє легко знайти Friendly Offers – пропозиції від компаній, у яких знати польську мову для роботи не обов‘язково. 

Як це працює

У категорії Friendly Offers можна знайти вакансії в Польщі, Німеччині, Франції, Великій Британії або США, а також пропозиції дистанційної роботи – завдяки фільтру Remote.

Крім того, кожну пропоновану заробітну плату можна побачити в євро або доларах, якщо скористатися конвертацією валют на порталі.

Just Join IT

Загалом на Just Join IT є можливість вибирати з понад 5 тис. вакансій: від інженерів DevOps до фахівців у сфері машинного навчання. На порталі пропонують роботу провідні компанії: Volvo, Netguru, Nokia, Samsung, Dolby, Santander Bank, Fujitsu, Bosch, eobuwie.pl, Raiffeisen, TikTok та інші.

 

Just Join IT також створили групу на Facebook для людей з України, які шукають роботу. Нею можуть скористатися й рекрутери. Крім того, вакансії є в Telegram-каналі, який спеціально створили для пошуку роботи.

Дивитись вакансії

Партнерський матеріал?

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: