Партнерський проект

Розумні телевізори Gazer: екрани з HDR і True RGB, вбудована пам’ять 16 ГБ та знижки до 40%

Розумні телевізори Gazer: екрани з HDR і True RGB, вбудована пам’ять 16 ГБ та знижки до 40%

Виробник розумних телевізорів Gazer запустив акцію для українців – Gazer loves Ukraine. Зараз телевізори зі Smart TV можна придбати зі знижкою до 40%. 

У партнерському матеріалі з Gazer розповідаємо, за що цінують телевізори Gazer і де можна переглянути ціни та купити їх. 

Партнерський матеріал?

Що трапилось 

Бренд Gazer влаштовує акцію Gazer loves Ukraine і надає знижки до 40% на лінійку сучасних телевізорів для дому. Акція на Smart TV діє до 1 серпня. 

«У складні періоди хочеться відволіктися від сумних новин і просто увімкнути улюблене ТБ, вибрати серіал або фільм і трішки відпочити, – кажуть у компанії. – Бренд Gazer бажає підтримати українські родини і влаштовує акцію Gazer loves Ukraine». 

Британська компанія Gazer – один зі світових лідерів у сфері розробки та виробництва автомобільної електроніки та Smart TV. 

Розумні телевізори Gazer: екрани з HDR і True RGB, вбудована пам’ять 16 ГБ та знижки до 40%

Три найбільші переваги телевізорів Gazer для користувачів:

  • Зображення як у кінотеатрі – завдяки екрану з технологіями HDR і True RGB. Технологія IPS допомагає зберегти якість зображення.
  • Комфортність під час тривалого перегляду ТБ завдяки вбудованій  LED-підсвітці.
  • Вбудована пам’ять місткістю 16 ГБ.

Дізнатися більше про переваги телевізорів Gazer можна тут.

Чому варто вибрати розумний телевізор Gazer: деталі 

Розумний телевізор має не тільки звичайні програми. Він оснащений спеціальним модулем Wi-Fi, що дозволяє швидко і просто підключати його до інтернету. Ви можете переглядати контент з онлайн-сервісів на кшталт YouTube.

Велика перевага телевізорів Gazer – кінематографічний екран з технологіями HDR і True RGB, у якому вдалося досягти природного кольору та деталізації. Ви можете дивитися фільми, серіали, програми – і скрізь буде чітке та насичене зображення.

Крім того, телевізори Gazer оснащені IPS-матрицею, завдяки чому картинка не змінює свого кольору, незалежно від кута огляду. Це зручно, коли ви дивитеся телевізор «на задньому плані», наприклад, коли готуєте їжу чи миєте посуд. З IPS-матрицею не буде жодних відблисків чи тьмяності на екрані.

Якщо ви полюбляєте дивитись телевізор довго, то завдяки LED-підсвітці екрана Gazer TV очі не стомлюватимуться, навіть якщо ви проведете з ним декілька годин.

Ще одна особливість Gazer – вбудована пам’ять місткістю 16 ГБ. Це дозволить встановлювати на телевізор необмежену кількість застосунків і відкрити доступ до контенту з усього світу.

Вибрати телевізор і переглянути ціни можна за посиланням

Партнерський матеріал?

Обрати свій телевізор Gazer

 

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: