Партнерський проєкт Партнерський проєкт 09.11.2022 о 09:55 views icon

Три причини звернути увагу на пульт перед вибором телевізора

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Під час вибору телевізора користувачі зазвичай звертають увагу на характеристики самого ТВ: наприклад, розмір і якість зображення. Але не менш важливо вибрати зручний пульт керування. Часто виробники не надають особливого значення цьому аксесуару, але саме від пульта залежить, наскільки зручно та комфортно буде користуватись телевізором.

У партнерському матеріалі з Gazer розповідаємо, на які характеристики слід звернути увагу.

Партнерський матеріал?

Багато кнопок – чи зручно це насправді? 

Часом користувачі думають, що багато кнопок – це показник функціональності. Насправді це лише ускладнює користування – важко розібратись, яка кнопка чи комбінація відповідає за потрібну дію. 

Сучасні моделі пультів виготовляються в концепції мінімалізму: чим менше кнопок і чим зрозуміліше їхнє призначення, тим краще. Коли вибираєте пульт, пам’ятайте: викликати потрібну опцію має бути максимально легко. Ви маєте насолоджуватись переглядом фільму, а не думати про те, як його нарешті ввімкнути! 

До того ж новий пульт Multicontrol Remote від Gazer має опцію геймпада.

Три причини звернути увагу на пульт перед вибором телевізора

Дізнатися більше про Multicontrol Remote від Gazer можна тут.

Чому розмір пульта має значення 

Перші пульти були великими та важкими. Якщо вони випадково падали на ногу, могли буквально залишити синець. Зараз ситуація інша, але часто користуватись пультом доводиться двома руками: однією – тримати, іншою – перемикати. 

Із цією проблемою особливо часто стикаються люди похилого віку чи діти. Тримати великий пульт їм фізично незручно. Спеціалісти британської компанії Gazer дослідили дії користувачів і почали розробляти й випускати пульти з урахуванням ергономіки. Такий пульт легко тримати та керувати ними однією рукою. При цьому він має мінімум кнопок та інтерфейс, у якому можна швидко зорієнтуватись: як перемкнути канал, змінити гучність, налаштувати яскравість чи увімкнути Smart TV.

Більше про характеристики Multicontrol Remote на сайті.

Чи реально перестати постійно губити пульт

Одна з найактуальніших проблем з будь-яким пультом – він губиться. Треба переривати всі меблі, щоб просто увімкнути врешті-решт улюблений серіал. 

Розробники з Gazer підійшли до розв’язання цієї проблеми з двох боків. По-перше, будь-який пульт компанії підходить до будь-якої моделі ТВ Gazer. А по-друге, у всіх пультах серії Gazer METASMART TV є опція пошуку. Як це працює? Ви просто затискаєте на кілька секунд кнопку перемикання на наступний канал CH+ на корпусі увімкненого телевізора – і пульт починає видавати звуки, за якими його можна легко знайти. 

Якщо ви бажаєте насолоджуватись переглядом улюблених фільмів чи серіалів і зручно перемикати програми чи канали, телевізор + пульт Gazer – це те саме ідеальне комбо, яке ви шукали.

Партнерський матеріал?

Обрати свій Gazer

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: