Партнерський проект Партнерський проект 15.06.2022 о 09:30 comment views icon

Українці створили API-сервіс, який показує втрати росії у війні. Інтеграція з сайтами – безкоштовна

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

В Україні створили API-сервіс, що показує статистику ворожих втрат – RussianWarship.rip. Він отримує дані з офіційного сайту Генштабу ЗС України. Якщо інтегрувати його на власний сайт, можна автоматично отримувати та публікувати цю статистику. 

У партнерському матеріалі з Webspark розповідаємо, як працює сервіс та хто його може використовувати в роботі.

Партнерський матеріал?

Хто та як створив сервіс 

Сервіс RussianWarship.rip, що автоматизує отримання статистики ворожих втрат, у березні створила команда Webspark. Кожен день він показує, як змінюється кількість втрат ворожої техніки – від літаків до крилатих ракет, скільки втрат було серед особового складу учора та сьогодні, та інше.

Ідея зробити RussianWarship.rip прийшла засновнику та СЕО компанії Webspark Євгену Катричу. На створення сервісу витратили один місяць. Спочатку зробили вебверсію, а потім версію з АРІ

Українці створили API-сервіс, який показує втрати росії у війні. Інтеграція з сайтами – безкоштовна

За допомогою APIУкраїнці створили API-сервіс, який показує втрати росії у війні. Інтеграція з сайтами – безкоштовнаУкраїнці створили API-сервіс, який показує втрати росії у війні. Інтеграція з сайтами – безкоштовнаприкладного програмного інтерфейсу різні сайти – наприклад, ЗМІ – можуть автоматично отримувати та публікувати цю статистику, а також будувати статистичні графіки для візуалізації втрат ворога. 

«Українці пишаються своїми захисниками. Дуже приємно спостерігати за роботою ЗСУ та бачити щоденний приріст втрат російського окупанта. Автоматизуйте сервіси та збережіть час для більш важливих справ», – кажуть творці платформи.

Інтегрувати статистику ворожих втрат на своєму сайті.

Як працює сервіс

Усі дані для RussianWarship.rip беруть з офіційного сайту Генштабу ЗС України.

Сам сервіс простий у використанні. На інтеграцію його в самому простому вигляді знадобиться близько години, а далі все залежить від фантазії того, хто налаштовуватиме. Наприклад, можна швидко отримати актуальну статистику, а можна побудувати графіки з урахуванням історичних даних.

«Наша політика – відкрите API, ми не вимагаємо авторизації тих, хто його використовує. Це спрощує точку входу, що нам і потрібно. Так якнайбільше людей у світі дізнаються правду», – каже команда Webspark. 

Українці створили API-сервіс, який показує втрати росії у війні. Інтеграція з сайтами – безкоштовна

Сервіс має версії українською та англійською мовами. 

Дізнатися більше про сервіс та API.

Про компанію Webspark

Команда розробників Webspark вже 16 років працює у веброзробці та охоплює повний життєвий цикл розробки. 

З початку масового вторгнення росії компанія Webspark почала допомагати харків’янам. Наприклад, евакуювали понад 500 харківських сімей, закупили та доставили 10 тонн гуманітарної допомоги до Харкова. Також допомагають військовим – власноруч закуповують речі, які потрібні українській армії, за власні кошти та за кошти їхніх партнерів. Наприклад, це армійські турнікети, тепловізори, броня та амуніція.

Зараз компанія продовжує працювати, зберігає робочі місця та допомагає рідному місту.

Партнерський матеріал?

Інтегрувати RussianWarship.rip

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: