Україна Новини 13.05.2024 о 15:24 comment views icon
Стаття з  

Розробники хочуть створити «Дія. Канали» — альтернативу Telegram та іншим месенджерам

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/647dc38d9e7db-bpfull-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/647dc38d9e7db-bpfull-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2024/03/647dc38d9e7db-bpfull-1-96x96.jpg

Ігор Шелудченко

Автор новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Розробники ГО «Аналітичний центр Інформаційних ресурсів» планують створити альтернативу Telegram та іншим месенджерам — «Дія. Канали».

Про це вони розповіли на під час презентації, повідомляє Media Sapiens.

«У групи наших дослідників є ідея створити проєкт, що базувався б на одному з найпопулярніших застосунків у країні та зарекомендував себе справді якісним сервісом, — це “Дія”, який створений на коді, написаному українськими розробниками».

І для того, щоб не перевантажувати наявні можливості «Дії», розробники пропонують створити окремий сервіс «Дія. Канали» з авторизацією через материнський. Так уже працює сервіс електронного кабінету водія, а невдовзі запрацює електронний кабінет військовозобов’язаного.

Розробники хочуть створити «Дія. Канали» — альтернативу Telegram та іншим месенджерам

Переваги розробки українського комунікаційного сервісу, на їх думку, — очевидні.

Онлайн-курс "Adobe Premiere з нуля" від Skvot.
Навчіться монтувати відео.Впевнено.Швидко.Без конфлікту «очікування/реальність».Під менторством засновників Cofounder Studio.Які змонтували понад 3000 роликів на двох.
Детальніше про курс

«Користувачам це дасть змогу отримувати своєчасну швидку інформацію від офіційних представників влади, наприклад Офісу президента, Генерального штабу ЗСУ, якісних українських медіа та громадських організацій, — заявив Олександр Олешко. — Водночас і представники влади, медіа та громадського сектору отримують надійний канал комунікацій».

Він додав, що для захисту від порушень свободи слова та прав людини загалом необхідно забезпечувати в сервісі постійну якісну модерацію.

Автори розробки вказують, що телеграм є небезпечним для передачі даних — дослідження показало, що в телеграмі після видалення інформація зберігається ще протягом декількох годин.

«Ми не знаємо, куди вона потрапляє. Можливо, вона дійсно видаляється, щоб не перевантажувати сервери. Проте сам факт такої “затримки” схиляє нас до того, що телеграм є небезпечним для передачі даних», — розповіли розробники.

25 березня у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №11115 «Про внесення змін до деяких законів України щодо регулювання діяльності платформ спільного доступу до інформації, через які поширюється масова інформація». У документі,  зокрема, пропонується врегулювати роботу месенджера «Телеграм» в Україні.

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: