Новости

Ajax Systems відкриває R&D-офіс у Львові (це вже четвертий центр розробки компанії в Україні)

Ajax Systems відкриває R&D-офіс у Львові (це вже четвертий центр розробки компанії в Україні)

Український розробник і виробник систем безпеки Ajax Systems оголосив про відкриття R&D-офісу у Львові. За рік планується створити команду з 20-25 спеціалістів. У першу чергу компанія шукає інженерів — embedded та hardware-розробників, Java-розробників, а також менеджерів проєктів. Офіційне відкриття нового офісу відбудеться у січні 2022 року.

Досвід автономних R&D команд в Харкові та Вінниці вже показав результати: саме у харківському офісі розробили Fibra, нову дротову лінійку пристроїв Ajax, а вінницька команда доповнить продуктову лінійку цілком новим датчиком. Масштабування такого досвіду в інших містах України продовжується, адже за рік команда розробників Ajax Systems зросла втричі. Львівська команда буде розробляти нові пристрої системи безпеки Ajax незалежно від київського, харківського та вінницького офісів.

«Львів дуже привабливий для ІТ-компаній — як аутсорс, так і продуктових. Ми бачимо великий потенціал місцевих розробників та студентів. Очікуємо, що протягом року команда створить кілька нових пристроїв» — зазначив Олександр Конотопський, засновник та CEO Ajax Systems.

У регіоні сконцентровано багато технічних навчальних закладів, один з яких — Національний університет «Львівська політехніка».

Зазначимо, що Ajax Systems має два заводи у Києві та три R&D-офіси у Києві, Харкові й Вінниці. У компанії працюють понад 1800 спеціалістів, з них 350 — у R&D департаменті.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

Продуктова лінійка Ajax включає цілий спектр IoT пристроїв: охоронні та пожежні датчики, датчики затоплення, реле та розумні розетки, модулі інтеграції та пристрої керування. Системами Ajax користуються понад 1 200 000 користувачів у 130 країнах світу.

Джерело: Ajax Systems


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: