Новости

Британська фінтех-компанія Revolut вже найняла 20 IT-спеціалістів в Україні та планує довести їх кількість до 100 до кінця 2022 року

Британська фінтех-компанія Revolut вже найняла 20 IT-спеціалістів в Україні та планує довести їх кількість до 100 до кінця 2022 року

Сьогодні, 2 грудня 2021 року, британська фінтех-компанія Revolut з оцінкою в $33 млрд, оголосила про готовність до великих інвестицій в Україну та плани по створенню 100 нових робочих місць для віддаленої роботи у ІТ-секторі України до кінця 2022 року.

Фінансовий сервіс шукає IT-фахівців для розробки нових послуг, продуктів і функцій, а також для прискорення розширення з Європи на інші ринки Північної та Південної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону.

Revolut вже найняла 20 спеціалістів в Україні та ще розшукує фахівців для розробки програмного забезпечення (Java Back-end, Front-end, iOS/Android, Python), аналітики та обробки даних, підбору персоналу. Команда Revolut в Україні слугуватиме технічним хабом для глобальної діяльності Revolut, відображаючи весь спектр технічних навичок і фахівців.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

«Шість років тому я став співзасновником фінтех стартапу Revolut у Лондоні. Сьогодні Revolut – це глобальний фінансовий додаток з понад 16 мільйонами клієнтів по всьому світу. Наш успіх був би неможливим без неймовірно талановитих інженерів і розробників. Це команда висококласних професіоналів, які втілюють мрії наших клієнтів в реальність.

Я пишаюся тим, що у наших офісах у Лондоні, Нью-Йорку, Кракові, Берліні вже працює багато фахівців з України. І нам потрібно ще більше таких талантів. Тепер, коли віддалена робота стала новою нормою нашого життя, ми створюємо понад 100 робочих місць для технічних спеціалістів щоб створювати глобальні продукти безпосередньо з України» — зазначив Владислав Яценко, технічний директор та співзасновник компанії Revolut.

У 2015 році компанія Revolut запустила у Великобританії додаток з функціоналом переказу та обміну коштів. За межами Європи Revolut було запущено в Сінгапурі та Австралії в 2019 році, а також у США та Японії в 2020 році. У 2021 році компанія відкрила свої офіси та найняла керівників підрозділів країн в Індії та Мексиці.

На сьогодні 16 мільйонів клієнтів у всьому світі використовують десятки продуктів Revolut задля здійснення понад 150 мільйонів транзакцій щомісяця. Наразі у компанії Revolut працюють понад 2800 фахівців по всьому світу, у тому числі понад 500 інженерів.

Зазначимо, що у 2021 році сервіс Revolut запустив перекази з Європи в Україну у доларах, фунтах стерлінгів, євро та швейцарських франках, але поки що повноцінно виходити на ринок України не планує.

Джерело: Revolut


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: