Новости

Кабмін виділив 100 млн грн на оновлені проєкти двох гілок метро у Києві: «Троєщина — Осокорки» та «Райдужна — Вокзальна»

Кабмін виділив 100 млн грн на оновлені проєкти двох гілок метро у Києві: «Троєщина — Осокорки» та «Райдужна — Вокзальна»

Народний депутат Олексій Гончаренко повідомив, що на сьогоднішньому засіданні Уряду України було ухвалено рішення про виділення 100 мільйонів гривень на виготовлення нових проєктів двох гілок метро у столиці.

Так, по 50 мільйонів гривень спрямують на коригування проєктів ліній: Троєщина – Осокорки та Подільсько – Вигурівська. У першому випадку проєктувальник має розробити перші 7,3 кілометра лінії з шістьма станціями по проспекту Маяковського до станції метро «Лівобережна». Станції мають бути запроєктовані по типу станції «Виставковий центр».

У другому випадку йдеться про ділянку від станції «Вокзальна» до станції «Райдужна» довжиною 13,9 кілометра. Перехід має бути на станції «Площа перемоги». Також мають запроєктувати електродепо.

Зауважимо, що самі проєкти вже виготовляли у 2008 та 2012 роках, але з часом вони втратили актуальність. Тому гроші виділяють на коригування (оновлення) наявних проєктів.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Нагадаємо, що в межах будівництва Подільсько-Воскресенський мосту вже будується частина гілки метрополітену на Троєщину. Після старту руху автомобільної частини місто планує перейти до активного будівництва підземки.

Джерело: Олексій Гончаренко


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: