Новости

«Київстар» скасовує тарифікацію у роумінгу для популярних додатків, соцмереж, месенджерів та туристичних додатків

«Київстар» скасовує тарифікацію у роумінгу для популярних додатків, соцмереж, месенджерів та туристичних додатків

Оператор стільникового зв’язку «Київстар» повідомив, що він зробив 10 популярних додатків безлімітними у роумінгу, тобто доступними без тарифікації мобільного інтернету. Безліміт діятиме також і для голосових дзвінків у популярних месенджерах.

«Незважаючи на закриті кордони у багатьох країнах, українці продовжують подорожувати та користуватися роумінгом. Щоб дати їм більше можливостей для спілкування, ми робимо корисні додатки безлімітними. Без списання мегабайтів тепер можна не лише писати, але й дзвонити в менеджерах, користуватися картами онлайн  та іншими популярними сервісами. Ми робимо це, щоб наші абоненти були завжди на зв’язку зі своїми близькими навіть за кордоном» – розповів Павло Даніман, директор з маркетингу «Київстар».

Без списання мегабайтів можна користуватися чотирма популярними месенджерами: Viber, Facebook Messenger, Telegram та WhatsApp. Також серед цих додатків онлайн-карти Google Maps та Maps для IOS, туристичні додатки Booking, AirBnB, Skyscanner та Tickets.ua.

Безлімітний трафік для зазначених додатків діятиме для всіх абонентів «Київстар» незалежно від форми обслуговування. Він працюватиме одразу у 135 країнах світу. Все, що для цього необхідно, – мати підключений пакет мегабайтів або користуватися послугою «Ідеальний роумінг».


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: