Новости Новости 07.04.2021 в 14:13 comment

Мінцифра: залучення PayPal та Stripe в Україну — пріоритетне питання, яке в роботі вже близько року

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

6 квітня Мінцифра, Мінфін і Нацбанк під час зустрічі з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем обговорили план спільних дій із залучення в Україну найбільших міжнародних електронних платіжних систем.

У коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» заступник міністра цифрової трансформації з питань розвитку IТ-сфери Олександр Борняков заявив, що залучення в Україну провідних електронних платіжних систем, в тому числі Stripe та PayPal, — пріоритетне питання, яким Мінцифра займається вже близько року.

Борняков підкреслив, що важливим кроком до залучення PayPal та інших компаній в Україну є ухвалення низки законодавчих змін, зокрема законопроєкту №4364, у якому враховано директиву ЄС PSD2. За словами посадовця, вона є надзвичайно важливою для діяльності таких компаній. В чому саме полягає її важливість, він не уточнив.

«Представникам PayPal ми надаємо всю необхідну інформацію про український ринок і розвиток cashless в Україні. У подальших планах — зустріч із керівництвом компаній PayPal та Stripe», — повідмив Борняков у комментарі «Інтерфакс-Україна».

За даними міністерства, у 2020 році лише для продажу фізичних товарів український малий і середній бізнес здійснив близько 13 млн транзакцій на платформі Etsy, на якій можна розраховуватися за товар лише за допомогою PayPal, на суму понад $450 млн.

У нещодавньому інтерв’ю сайту Liga.net міністр цифрової трансформації Михайло Федоров заявив, що бренд нашої країни не був достатньо привабливим для PayPal і Stripe, щоб Україна з’явилася на їхній бізнес-карті, додавши, що прихід Apple може позитивно вплинути на їх настрої та плани. Наразі Apple, як відомо, активно готується до відкриття українського представництва — офіційне відкриття офісу у Києві відбудеться у цьому, або наступному місяці.

Front-end с нуля.
Почніть кар'єру веб-розробника через декілька місяців інтенсивної підготовки у колі однодумців та підтримки тренера.
Реєстрація на курс

Декілька років тому НБУ пояснював небажання PayPal повноцінно працювати на українському ринку «рядом факторів». Наскільки Мінцифрі та Нацбанку вдалося просунуться у напрямку усунення цих загадкових перепон та підвищити привабливість України в очах PayPal, залишається тільки здогадуватись.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: