Новости Новости 21.04.2021 в 14:02 comment

monobank отримав велике функціональне оновлення — керування підписками, гроші у подарунок та розділ «Управління кредитом»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

monobank вчергове оновився отримав декілька нових функціональних можливостей: на Android апдейт виходить вже сьогодні, а на iOS — до кінця тижня. Деталями поділився співзасновник проєкту Олег Гороховський у своєму Telegram-каналі.

Мабуть, ключова та одна з найбільш запитуваних функцій — можливість керування окремими підписками (Пункт меню «Інші платежі -> Онлайн-платежі»). Функціональність надає доступ до списку сервісів, до яких прив’язана карта monobank і за якими вже були списання коштів (наприклад, Netflix, Uber і ін.). При необхідності можна заблокувати списання по тих чи інших сервісах. Важливо: блокування списань ≠ скасування підписки. Сервіс може накопичувати заборгованість і списати повну суму в майбутньому, коли користувач вирішить повернутися.

Деякі сервіси підтримують технологію токенізаціі й до гаманця прив’язується не сама карта, а її копія (токен) для того, щоб мінімізувати ризик компрометації основної картки. З токенами все простіше — в тих сервісах, де прив’язаний токен, його можна просто видалити. Гороховський звертає увагу, що саме блокування списань не дає 100% гарантії, що сервіс не спише гроші якщо, наприклад, поміняє термінал на інший. Анімація нижче наочно демонструє, як працює функція.

monobank отримав велике функціональне оновлення — керування підписками, гроші у подарунок та розділ «Управління кредитом»

Ще одна нова можливість — відправляти гроші як подарунок зі святковою анімацією (на вибір є три варіанти). Користувачі monobank і до цього активно використовували цей спосіб для привітань, але обмежувались коментарем. У monobank сподіваються, що святкова анімація додатково підкреслить урочистість моменту. Демо функцію — нижче.

monobank отримав велике функціональне оновлення — керування підписками, гроші у подарунок та розділ «Управління кредитом»Серед інших нововведень — розділ «Керування кредитом» (можна керувати розміром Розстрочки та Покупки частинами, а також перерозподіляти ліміт між лімітом на карту і лімітом Розстрочки), поповнення номерів закордонних операторів (145 країн і 714 операторів), можливість часткового зняття Банки, можливість налаштувати регулярне поповнення депозитів і додавати індивідуальні назви розміщених депозитів.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: