Новости Новости 20.01.2021 в 17:18 comment

НБУ відкрив інтернет-магазин пам’ятних монет, але одразу зупинив прийом замовлень через наплив відвідувачів (в пікові моменти — понад 100 тис. користувачів одночасно)

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

На початку поточного року Національний банк України відкрив офіційний інтернет-магазин (https://coins.bank.gov.ua), в якому можно придбати пам’ятні монети та сувенірну продукцію Банкнотно-монетного двору України. Але практично одразу магазин довелося закрити через наплив відвідувачів, який перевершив можливості системи.

НБУ анонсував, що починаючи з 4 січня 2021 року нумізматичну продукцію можна буде придбати онлайн, при цьому пам’ятні монети стануть оригінальним подарунком друзям, близьким або діловим партнерам. Доступні для продажу пам’ятні монети України та сувенірна продукція Банкнотно-монетного двору Національного банку в інтернет-магазині реалізовуватимуться за роздрібною ціною НБУ. Для задоволення потреб всіх охочих на замовлення продукції діятимуть певні ліміти, що залежатимуть від попиту на неї.

Для оформлення покупки необхідно зареєструватися, вказавши свої прізвище та ім’я, а також контактну інформацію. Після цього з’явиться можливість оплатити замовлення платіжною карткою будь-якого банку та оформити доставку. Оплата можлива виключно в безготівковій формі платіжною карткою НПС «ПРОСТІР», Visa чи MasterCard.

Доставку замовлень по всій території України здійснюватимуть логістичні компанії «Нова Пошта» та «Укрпошта». Також для додаткової зручності клієнтів передбачена можливість видачі замовлень у пункті самовивезення, що знаходиться у приміщенні Національного банку за адресою: м. Київ, Контрактова площа, 2-А. У майбутньому Національний банк планує розширити можливості замовлення в інтернет-магазині для іноземних клієнтів та доставки нумізматичної продукції за кордон.

Але згодом на сайті НБУ з’явилося оголошення, що Національний банк тимчасово призупиняє прийом нових замовлень у інтернет-магазині.

«Просимо вибачення у всіх охочих скористатися новим сервісом, хто не з першого разу зміг зареєструватися чи придбати нашу сувенірну продукцію. Адже інтерес користувачів у рази перевищив наші найоптимістичніші прогнози. У пікові моменти на сайт інтернет-магазину одночасно заходило понад 100 тис. користувачів. Тож інколи сайт працював з перебоями.

Тепер нам потрібен час, щоб опрацювати всі замовлення, оновити каталог монет та здійснити певні технічні доналаштування. Усі оплачені замовлення будуть опрацьовані і направлені користувачам. Про відновлення роботи інтернет-магазині повідомлятимемо додатково. Для цього знадобиться зовсім небагато часу. Проведення додаткових технічних робіт дозволить нам у майбутньому своєчасно надавати якісні послуги.

Дякуємо за розуміння!»

Курс Python basic.
Почни з Python на курсі, призначеному для тих, хто тільки починає свій шлях в IT-індустрії і не має уявлення про основи програмування і в якій спеціальності розвиватися.
Дійзнайтеся більше

На даний момент офіційний інтернет-магазин coins.bank.gov.ua доступний для перегляду, але замовити монети там все ще не можна:

НБУ відкрив інтернет-магазин пам’ятних монет, але одразу зупинив прийом замовлень через наплив відвідувачів (в пікові моменти - понад 100 тис. користувачів одночасно)

Джерело: НБУ

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: