Новости Новости 01.03.2022 в 17:35 comment views icon

Російські окупанти нанесли удар по телевежі в Києві — тимчасово є проблеми з телетрансляцією

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

1 березня російські окупанти влучили в апаратну мовника на телевежі у Києві. На щастя, внаслідок авіаудару ніхто зі співробітників не постраждав.

Оновлено [18:55]: Внаслідок авіаудару по телевежі в Києві загинули п’ятеро людей, а ще п’ятеро дістали поранення.

Наразі спостерігаються проблеми з традиційною телетрансляцією. Концерн РРТ вживає заходів для відновлення мовлення в регіонах. Найближчим часом буде включено резервне мовлення частини каналів, а поки можна слідкувати за радіостанціями, а також трансляцією в YouTube.

Дивитися українське телебачення наразі також можна на регіональних Мультиплекс МХ-5 — необхідно скористатися пошуком каналів на телевізорі, щоб отримати доступ до регіональних каналів.

За декілька годин до цього міністерство оборони росії повідомило про намір завдати авіаційні удари по будівлі 72-го головного центру інформаційних психологічних операцій та по об’єктах Служби безпеки України в Києві.

Раніше відеосервіс Megogo відкрив доступ до вільного перегляду низки телеканалів в Україні, з яких можна оперативно отримувати важливі новини з фронту.

Курс English For IT: Communication від Enlgish4IT.
Почни легко працювати та спілкуватися з мультикультурними командами та міжнародними клієнтами. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Інформація про курс

Сервіс MEGOGO відкрив доступ до вільного перегляду деяких телевізійних каналів


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: