Новости Новости 25.06.2021 в 10:31 comment

Сервіс доставки Glovo працюватиме цілодобово в Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo запрацював цілодобово у Києві, Одесі, Харкові, Львові та Дніпрі. Відтепер користувачам сервісу в цих містах доступна опція замовлення доставки не лише у будь-який день тижня, але й будь-яку годину дня та ночі. Кур’єри Glovo цілодобово доставлятимуть замовлення в межах зон покриття сервісу, що попередньо були наявні у цих містах. Вартість доставки залишається незмінною.

У нічний час користувачі додатку Glovo в Києві, Одесі, Харкові, Львові і Дніпрі вже можуть замовляти доставку продуктів з супермаркетів, страв із ресторанів, ліків з аптек. В Києві та Львові користувачі можуть замовити доставку з ресторанів «Macdonald’s», «KFC» та мережі супермаркетів «АТБ».

Крім того, киянам цілодобово доступна доставка продуктів із мережі супермаркетів «Сільпо», ліків з мережі аптек «АНЦ» та «Liki24», а також страв із ресторанів «Banya club», «Brooklynpizza», «Me.Kava», «Smilefood», «Snak hot doner», «Sushi X», «The Burger», «БПШ» та закладів при АЗС «Time-cafe», «Socar», «Socar Buta Cafe», «OKKO Cafe». Львів’янам, відповідно, доступна опція замовлення нічної доставки страв із ресторанів «I love kebab», а також продуктів із магазинів мережі АЗК «ОККО».

Щоб розпочати користуватися сервісом Glovo, необхідно завантажити додаток з App Store або Google Play на свій смартфон, створити обліковий запис, обрати спосіб оплати, перевірити геолокацію та визначитися із замовленням. Користувачами додатку Glovo можуть стати лише повнолітні особи. У разі виникнення запитань щодо замовлення, користувачі можуть зв’язатись з кур’єром або з оператором служби підтримки.

Кур’єри Glovo здійснюють доставку менше ніж як за годину, що можливе завдяки пересуванню містом зручними видами транспорту та оптимальними маршрутами. З переходом у режим цілодобової доставки, через внутрішні канали комунікації підключеним до платформи кур’єрам нагадують про важливість дотримання правил дорожнього руху та використання спорядження зі світловідбиваючими елементами.

“Ми вивчаємо попит на нові опції у Glovo, аналізуємо інформацію та досліджуємо можливості адаптації їх у додаток. Важливо, щоб їх імплементація була вигідною для всіх учасників платформи. З переходом на режим 24/7 користувачі сервісу мають доступ до доставки будь чого у будь який час, партнери мають більше замовлень, кур’єри Glovo отримують вищі бонуси за нічні доставки, а сервіс отримує комісійні за свої послуги – це забезпечить збалансований розвиток нашої платформи.” — коментує генеральний менеджер Glovo в Україні Дмитро Расновський.

.
.

Зазначимо, що сервіс Glovo працює у форматі 24/7 в Одесі з 8 червня та вже має позитивну динаміку стосовно кількості замовлень у нічний час.

Комапнія Glovo також анонсувала відкриття технологічного хабу у Києві, куди на старті планує найняти близько 50 IT-розробників.

Джерело: Glovo

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: