Новости Новости 13.10.2021 в 14:31 comment views icon

Трансляція осінньої презентації Next@Acer з анонсом нових ігрових пристроїв Predator та професійних ConceptD [Завершена]

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Acer сьогодні проводить велику жовтневу презентацію нових продуктів Next@Acer — захід відбудеться в онлайн-форматі о 16:00 за київським часом, а всі охочі можуть стежити за анонсами в реальному часі (вікно трансляції на YouTube нижче).

Програму презентації, як зазвичай, не розкривають, але обіцяють показати 15+ нових пристроїв, включаючи ігрові продукти Predator та моделі лінійки ConceptD для творців контенту. За традицією київський офіс Acer проведе окремий стрім українською мовою з розіграшем 20 призів (монітор Acer Nitro, ексклюзивні футболки, кепки та аксесуари).

Про найцікавіші новинки з сьогоднішньої трансляції Next@Acer обов’язково розповімо в окремих матеріалах.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: