Партнерський проєкт Партнерський проєкт 26.04.2023 о 10:00 comment views icon

Gazer пропонує випробувати телевізор з виходом в метавсесвіт. Пропозиція діє в магазинах електроніки

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Gazer пропонує випробувати телевізор з виходом в метавсесвіт. Пропозиція діє в магазинах електроніки

Потрапити у віртуальний світ не виходячи з дому тепер стало можливо завдяки новому телевізору. Щоб вийти в метавсесвіт, не потрібно більше ніякого додаткового обладнання. З 28 квітня стартує METAVERSE TV Week, впродовж якого ви зможете самостійно випробувати новинку. Як і де це зробити, читайте в партнерському матеріалі.

Партнерський матеріал?

Що таке метавсесвіт і як його використовують

Метавсесвіт – це віртуальний простір, у якому люди й об’єкти взаємодіють між собою за допомогою цифрових технологій. Наприклад, ходять на побачення, концерти чи навіть робочі зустрічі. Роблять вони це за допомогою своїх аватарів. 

Такі світові бренди, як Samsung, Adidas, Nike, Louis Vuitton, Burberry, уже успішно розвивають там свій бізнес. Gucci навіть відсвяткували своє століття та відкрили перший віртуальний магазин у цьому просторі. Accenture створив власний метавсесвіт The Nth Floor, який імітує реальні офіси та дозволяє співробітникам там навчатися, адаптувати новачків і проводити інші заходи. 

У метавсесвіті немає кордонів – ні фізичних, ні часових, ні просторових. Ви можете бути скрізь, залишаючись при цьому вдома: ходити на лекції, відвідувати найкращі музеї та виставки, зустрічатися із друзями.

Детальніше про Gazer METASMART TV та подорож у метавсесвіт можна дізнатись за посиланням

 

Як вийти у віртуальний світ з телевізора

Раніше, щоб потрапити в метавсесвіт, потрібен був комп’ютер чи ноутбук з додатковим обладнанням, наприклад VR-окулярами. Але бренд Gazer розробив телевізор з виходом у метавсесвіт – Gazer METASMART TV. У ньому практично відсутні рамки – телевізор на 99,9% складається з екрана multiverse screen, оснащеного технологією True RGB. Завдяки цьому ніщо не відволікатиме від віртуальних пригод, а кольори виглядатимуть натурально, яскраво і насичено. Крім того, кожен пристрій проходить фірмове калібрування. 

Екран також має технологію IPS і ефект антивідблиску, тож зображення буде однаково якісним з будь-якого кута. 

Телевізор має дводіапазонний Wi-Fi, оптичний аудіо вхід, HDMI та USB, а також оснащений технологією Bluetooth 5.0, завдяки чому можна підключити бездротові навушники, геймпад, клавіатуру та мишку.

Для того, щоб пересуватися метавсесвітом, в компанії створили Bluetooth-пульт дистанційного керування з голосовим пошуком. Він працює як геймпад і має функцію, завдяки якій ви знайдете пульт, якщо загубили його десь в квартирі. 

Також телевізором можна керувати через мобільний додаток Gazer METASMART TV. Тоді смартфон замінить вам пульт дистанційного керування. 

Більше про телевізор Gazer METASMART TV з виходом у метавсесвіт тут

 

Де спробувати новинку

Протестувати новинку можна з 28 квітня у мережах електроніки «Цитрус» та «Фокстрот». Протягом двох тижнів там триватиме METAVERSE TV Week, і відвідувачі зможуть вийти в метавсесвіт з телевізора Gazer METASMART TV, щоб відчути всі переваги віртуального простору з Web 3.0. Ви зможете потрапити в Decentralandдецентралізована платформа у віртуальній реальності з екрана телевізора настільки ж просто, як запустити улюблену комп’ютерну гру.

Організатори заходу запрошують оцінити переваги віртуального простору і стати частиною світу, де немає обмежень та рамок, і де кожен може бути ким завгодно!

Запланувати подорож у метавсесвіт

 

Стаття з партнерськими посиланнямиЦей матеріал містить посилання на партнерів — це не впливає на контент та політику редакції, проте дає виданню можливості для розвитку.

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: