Партнерський проект Партнерський проект 07.04.2023 о 19:07

Літній IT-табір для дітей: сучасні навички, поїздки від США до Японії, екскурсії в Google та Amazon

https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/02/favicon-itc-96x96.png

Літній IT-табір для дітей: сучасні навички, поїздки від США до Японії, екскурсії в Google та Amazon

Чим зайняти дитину влітку: віддати в цікавий гурток або відправити на відпочинок? Академія IT STEP пропонує не вибирати: тут створили інноваційний дитячий табір, що поєднує в собі поїздки в США, Іспанію, Японію, Грецію, Болгарію та українські Карпати із заняттями новими захопливими хобі. Участь у ньому можуть взяти діти від восьми до 16 років – це ідеальний вік для нових творчих захоплень, розкриття здібностей і пошуку нових друзів.

У партнерському проєкті команда IT STEP розповідає, як влаштований табір і які навички там отримають діти.

Партнерський матеріал?
 

Які хобі можна опанувати в таборі

У звичайних літніх таборах досі грають в ігри ще з радянських часів або просто займаються фізкультурою і влаштовують дискотеки. На відміну від них в IT-таборі застосовують творчий підхід до дозвілля дитини, щоб дати їй навички, які навчать створювати власні проєкти та допоможуть стати успішною особистістю. 

Серед таких навичок – 3D-моделювання та 2D-анімація, конструювання складних LEGO-роботів, розробка комп’ютерних ігор, відеомейкінг. Учасники IT-табору зануряться у світ YouTube та Instagram, їх навчать дизайну, піару і просуванню своїх каналів у мережі.

Можливо, в IT-таборі ваша дитина спробує саме те хобі, яке стане основою її майбутньої професії. Такі випадки трапляються досить часто.

Літній IT-табір для дітей: сучасні навички, поїздки від США до Японії, екскурсії в Google та Amazon

Більше інформації про табір можна дізнатись тут.

 

Які країни можна відвідати з літнім табором

Табори IT STEP проводять у шести країнах: США, Іспанії, Японії, Греції, Болгарії та Україні, у Карпатах. Ваша дитина може пізнавати красу Батьківщини, відвідати Європу чи взагалі полетіти на інший материк і з головою поринути в інші традиції та культуру.

Культурна та розважальна програма табору варта окремої уваги: у кожній країні вибрали найцікавіші саме для дітей місця та екскурсії. Тут і Діснейленд, і найвища башта Сіетла, з якої видно океан, і японські сакури, і музеї роботів, і серфінг, і техніки малювання світлом, й екскурсії в офіси світових компаній Google і Microsoft. Дитина точно знайде те, що запалить її цікавість і залишить яскраві враження на ціле життя.

Літній IT-табір для дітей: сучасні навички, поїздки від США до Японії, екскурсії в Google та Amazon

Переваги табору IT Step

Переваги IT-табору перед іншими – в особливості організації та підходу. Усе тут працює на те, щоб у дитини не було жодних складнощів під час поїздки та навчального процесу, а замість цього був повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. 

Табір дає дитині:

 • сучасні навички для успішного майбутнього;
 • індивідуальний підхід; 
 • сучасні технології та ґаджети;
 • веселі практичні заняття;
 • досвідчених педагогів і вожатих;
 • повну безпеку та комфорт;
 • спілкування з новими друзями.

Також у таборі діти соціалізуються та розвивають в собі soft skills: вміння активно навчатися, таймменеджмент, критичне мислення, лідерство і ще багато корисних вмінь, які точно знадобляться вашій дитині в майбутньому.

Літній IT-табір для дітей: сучасні навички, поїздки від США до Японії, екскурсії в Google та Amazon

Детальніше про табір можна дізнатись за посиланням.

 

У таборі дитина покращить свою англійську 

У частині країн, які відвідають діти, заняття в літньому таборі проходять англійською мовою. Це чудова можливість для дитини прокачати своє знання мови. В інших країнах діти все одно будуть чути англійську навколо себе під час екскурсій і відвідування популярних місць.

Не варто сумніватись, якщо ваша дитина погано говорить англійською: табір існує ще й для того, щоб підтягнути навички говоріння. Між собою у вільний час діти спілкуватимуться рідною мовою. А для будь-яких адміністративних задач чи вирішення складнощів є українськомовні та російськомовні куратори та вожатий.

Повна безпека дітей 

Безпека дітей – питання, до якого в таборі ставляться особливо відповідально. Команда має всі необхідні сертифікати на харчування, воду, територію, де мешкатимуть діти. Також табір гарантує постійну охорону будинку, де розміщені діти.

Перед кожною поїздкою організатори табору:

 • збирають від батьків інформацію про дієту, режим фізичного навантаження, медичні протипоказання дитини;
 • поповнюють оперативний запас медикаментів; 
 • проходять самі всі необхідні медичні перевірки;
 • оформлюють страхування дітей.

З того моменту, як ви віддаєте дитину в табір, і до хвилини, коли вона повертається, дитина постійно знаходиться під наглядом вожатих і кураторів. Крім того, з дітьми регулярно проводять психологічні тренінги й ігри на згуртування.

Літній IT-табір для дітей: сучасні навички, поїздки від США до Японії, екскурсії в Google та Amazon

Дізнатись як потрапити до табору та залишити заявку можна за посиланням.

 

Що входить у вартість табору

У вартість табору входять ключові потреби дитини під час подорожі:

 • Проживання в комфортному домі або готелі
  У всіх поїздках на дітей чекають комфортні побутові умови: зручні готельні номери із власною вбиральнею та душем, кондиціонером та іншими зручностями.
 • Харчування
  Дітей чекає триразове смачне харчування + корисні здорові перекуси. Якщо ваша дитина має особливу дієту, у таборі готові обговорити й це.
 • Освітня програма
  Тематичні майстер-класи, лекції, конкурси та цікаві заняття з дітьми.
 • Екскурсії в ІТ-компанії
  Ваша дитина відвідає з екскурсією офіси провідних IT-компаній світу: Google, Microsoft, Amazon, Twitter, Autodesk, Starbucks, Valve.
 • Культурна та розважальна програма
  Дитину чекають захопливі екскурсії найвизначнішими місцями обраної країни та відвідини пам’яток, музеїв, ресторанів, атракціонів та оглядових майданчиків.
 • Супровід вожатого
  Вожатий постійно супроводжує дитину під час подорожі та готовий допомогти їй у будь-яких питаннях. Усі вожаті IT STEP пройшли спеціальну професійну і психологічну підготовку для того, щоб працювати з дітьми.
 • Транспортні витрати в місті
  Оплативши поїздку дитини в табір, ви можете бути спокійними за переміщення дитини незнайомим містом і країною – усі витрати на транспорт вже входять у вартість.
 • Страхування
  Страховка вашої дитини, обов’язкова для поїздки за кордон, уже входить у вартість табору.

Додатково оплачуються:

 • переліт або переїзд, залежно від обраного маршруту;
 • трансфер в та з аеропорту;
 • візовий збір;
 • особисті витрати дитини.

Як потрапити до табору

Щоб віддати дитину до табору, потрібно отримати візу в посольстві тієї країни, до якої планується поїздка, зібрати документи й оплатити подорож. В усьому допомагають консультанти табору IT STEP, які зв’язуються з батьками після того, як ті залишать заявку на сайті.

У таборі також діє спеціальна пропозиція. Це знижка, яку можна отримати, якщо забронювати для дитини місце раніше поїздки, до конкретної дати. Щоб дізнатись деталі, перейдіть на сторінку табору.

Перейти на сторінку табору

 

Стаття з партнерськими посиланнямиЦей матеріал містить посилання на партнерів — це не впливає на контент та політику редакції, проте дає виданню можливості для розвитку.

Це партнерський матеріал. Інформацію для цього матеріалу надав партнер.
Редакція відповідає за відповідність стилістики редакційним стандартам.
Замовити матеріал про вас у форматі PR-статті ви можете тут.

Завантаження коментарів...

Нові тексти

Дописи
Доробка ноутбука своїми руками
https://secure.gravatar.com/avatar/466cc937da7ddee57d70b7d4f791e803?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/466cc937da7ddee57d70b7d4f791e803?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.png

vovsir

автор

Дописи
Як я створив Вєнома і збираю нам на потреби ЗСУ
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Kopiya-fajlu-22IMG_151122-1-150x150.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Kopiya-fajlu-22IMG_151122-1-150x150.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/09/Kopiya-fajlu-22IMG_151122-1-150x150.jpeg
Дописи
В ІТ може кожен!
https://secure.gravatar.com/avatar/21ce5ca10b16ea75422707ed832a3f7f?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/21ce5ca10b16ea75422707ed832a3f7f?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.png

Denis

The warden of Middle-earth and son of Ukraine

Загрузити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: