Статті Статті 16.02.2023 о 10:00

Рейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Дмитро Спасюк

Автор статей та оглядів

Зарядний пристрій на 60, 90 чи 150 Вт для звичайного телефону – недавно це здавалось фантастикою. Але у 2023 році на ринку представлено чимало моделей з такими потужними блоками живленнями. Редакція ITC склала рейтинг найцікавіших, на наш погляд, смартфонів з технологією швидкісного заряджання, які можна офіційно купити в Україні.

Чи безпечно використовувати швидкі зарядки?

Звісно, такий могутній БЖ матиме вплив на тривалість життя батареї, більшою чи меншою мірою. Скептики твердять, що категорично не можна використовувати такі потужні блоки живлення для смартфонів. Інші вважають навпаки, мовляв, вони цілком безпечні та не вплинуть на швидкість зношування li-ion елементів.

У будь-якому випадку швидкісні зарядки набирають популярності небаченими  темпами, хоча іноді з ними трапляються проблеми. Відгуки користувачів в основному позитивні, що змушує задуматись над такою покупкою.

Рейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Але для чого така потужність? Розглянемо потенційний сценарій використання швидкісних зарядних пристроїв: вдома уже довгий час немає електрики, а заряд батареї майже на нулі. Можна піти на пошту, кафе чи пункт незламності та зарядити смартфон за 5, 10 чи 15 хвилин. І в загальному – це зручно, коли пристрій заряджається за лічені хвилини.

Зауважимо, що майже всі представники цього рейтингу від чисто китайських виробників. Купляти їх чи ні, через політичні переконання (вони працюють і процвітають на ринку росії) – це уже справа кожного. Але вони заслужено формують сьогоднішній рейтинг, не залишаючи шансів ААА брендам, таким як Samsung, Motorola, Apple, Sony, Google, Asus.

ZTE Blade V40 Pro 65 ВтРейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Бюджетний смартфон ZTE Blade V40 Pro оснащений батареєю 5100 мАг, яка може зарядитись до 50% за 15 хвилин. Інші характеристики також хороші. Зарядний пристрій 65 Вт виглядає досить надійним, відносно топових представників сьогоднішнього рейтингу.

Doogee V11 65 ВтРейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Смартфон Doogee V11 має топовий рівень захисту IP69 і розрахований на тих, хто працює на СТО, пилорамі чи металургійному заводі. Якщо серйозно – це непоганий апарат, але точно не для всіх. Телефон заряджається до 45% за 30 хвилин з допомогою комплектного БЖ на 65 Вт.

Huawei Nova 8i 66 ВтРейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Huawei Nova 8i комплектується блоком живлення на 66 Вт. Смартфон зарядиться до 60% за 17 хв, а до 100% знадобиться цілих 38 хв. Інші параметри далеко не топові, є чимало потужніших моделей за Nova 8i.

Blackview BV9200 66 ВтРейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Модель Blackview BV9200 підтримує безпровідне заряджання 30 Вт. Оригінальний блок живлення на 66 Вт зарядить смартфон до 100% за 80 хв. Blackview BV9200 не відрізняється топовими характеристиками, але виконаний в добре захищеному корпусі.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro CN 67 ВтРейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Для любителів реклами та bloatware софту Xiaomi Redmi Note 10 Pro CN стане ідеальним супутником по життю. Модель належить до категорії «топ за свої гроші», адже пропонує дуже гарні характеристики за цю варітсть. Смартфон зарядиться до 100% за 40 хвилин, використовуючи оригінальний БЖ на 67 Вт.

Huawei Nova 10 Pro 100 ВтРейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Цікавий на вигляд смартфон Huawei Nova 10 Pro ховає в собі непогані характеристики та акумулятор 4500 мАг. Батарея заряджається за 20 хвилин до 100%, використовуючи оригінальний блок живлення на 100 Вт. Єдиною проблемою можуть виявитись Google сервіси в Україні.

Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus 120 ВтРейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Непоганий середняк не за всі гроші світу. Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus має гідну начинку, AMOLED екран і зарядку 120 Вт. Невеликий акумулятор 4500 мАг заряджається за 15-16 хвилин.

Важко сказати справжній ресурс акумулятора за таких умов, але за акуратного використання в теорії повинен пропрацювати кілька років. Характеристики Note 11 Pro мають запас на 5-6 років використання без скарг на швидкодію.

ZTE Nubia Red Magic 7S Pro 135 ВтРейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Флагманський смартфон з чималим цінником – ZTE Nubia Red Magic 7S Pro належить до категорії «повний фарш». Виробник засунув туди все, що лише можна було. В теорії виглядає дуже круто. Блок живлення 135 Вт – не максимум, що можна знайти на ринку, але все ще дуже багато, Смартфон має активне охолодження, тому така потужність БЖ не повинна лякати покупців.

OnePlus Ace 150 ВтРейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Не кожен ігровий ноутбук має зарядний пристрій 150 Вт. OnePlus Ace здатен поповнити 50% батареї (яка у нього 4500 мАг) за 5 хвилин. Фірмова технологія OnePlus Dash Charge обіцяє мінімальний вплив на здоров’я акумулятора, хоча перевірити це можна лише на власному досвіді. Всередині чіп Dimensity 8100-Max, 12 ГБ ОЗП і 256 ГБ ПЗП. За свою ціну потужна начинка.

Infinix Zero Ultra 180 ВтРейтинг смартфонів зі швидкою зарядкою. Топ 10 найкращих моделей в Україні

Неймовірні 180 Вт – це більше, ніж у більшості ноутбуків. Infinix Zero Ultra заряджається швидше, ніж будь-який інший смартфон, який можна купити в Україні.

Виробник обіцяє 100% за 12 хвилин. Інші характеристики також хороші: AMOLED екран 120 Гц, маленькі рамки, хороший процесор. Особливо виділяється камера на 200 МП. Працює телефон на OS Android 12.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: