ДописиПристрої Дописи 17.04.2025 о 08:00 comment views icon

Огляд MSI MagForge M100R White: мій подарунок за перемогу в конкурсі «Експертна думка» на ITC

author avatar

cyferuperСеньйор

Репутація Ультра

Огляд MSI MagForge M100R White: мій подарунок за перемогу в конкурсі «Експертна думка» на ITC

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.

Два тижні тому я переміг  в конкурсі «Коментатор місяця» на ITC, який редакція оголосила на честь відкриття нового функціоналу «Експертна думка». Звісно, чому не взяти участь, якщо я й так частенько щось пишу в дописи. Цього разу вдача посміхнулася мені та приїхало одразу два призи, одним з яких став білий корпус MSI MAG FORGE M100R.

Перше знайомство: що в коробці?

Коли я вперше побачив коробку MSI MagForge M100R White, то подумав: “Ну, нічого особливого”. Звичайний картон, вага трішки більше 5 кг, на боках – зручні вирізи для перенесення. Всередині все акуратно запаковано, а на коробці є базова інфа про корпус: розміри, підтримка материнок, вентилятори тощо. Всередині є усе необхідне для старту. Окрім корпуса можна знайти паперову документацію (яку, признаюся, я майже не читаю, але вона є), набір кріпильних винтів, стяжок і стійок.

Білий корпус виглядає класно! Він досить компактний (388х200х423 мм), відчувається трохи меншим за стандартні Middle Tower, але при цьому не здається тісним. На передній панелі красується фірмовий логотип MSI. Пластик доповнено металевою сіточкою, яка працює як пиловий фільтр. Вона легко знімається, відкриваючи три 120-мм вентилятори, які, до речі, теж білі.

Верхня панель – це окремий плюс. Тут є магнітна сіточка-фільтр, яка знімається одним рухом. Під нею місце для 240-мм радіатора рідинного охолодження (РСО). MSI продумали розташування так, щоб радіатор не конфліктував із материнською платою чи кулерами. Ззаду ще один вентилятор із підсвіткою, а нижче – місце для блока живлення та слотів розширення (до чотирьох).

Інтерфейси розташовані зверху на передній панелі: два USB 2.0, один USB 3.2 Gen1 Type-A, два 3,5-мм аудіороз’єми та кнопки живлення/перезавантаження. Є навіть окрема кнопка для керування підсвіткою вентиляторів – дрібниця, а приємно. Але, чесно кажучи, бракує USB Type-C – у 2025 році це вже трохи дивно для будь-якого корпусу, навіть бюджетного. Один USB 3.0 – це теж не вау, але для ціни в 57-70 доларів ще терпимо.

MSI MagForge M100R White двокамерний: у верхній частині є місце для материнської плати (до MicroATX), процесорного кулера чи РСО, а в нижній – тунель для блока живлення та кабелів. Піддон має виріз для підсилювальної пластини кулера, а також отвори для прокладання кабелів – усе стандартно, але продумано.

Що сподобалося:

  • Вентилятори. У корпусі вже стоять чотири 120-мм вентилятори з ARGB-підсвіткою. Вони тихі (1300 об/хв, 1,44 Вт кожен) і підключаються до хаба, який синхронізує їхню роботу. Кабелі в білій ізоляції – виглядає акуратно й у стилі корпусу.
  • Місце для накопичувачів. Є кронштейн для двох дисків (3,5” або 2,5”) плюс ще два місця для SSD на піддоні. Для більшості збірок цього вистачить.
  • Можна поставити 240-мм РСО чи процесорний кулер до 160 мм., а також відеокарта до 330 мм. 

Але є й нюанси. Метал тонкий – 0,5-0,6 мм. Це відчувається, коли тримаєш боковини чи працюєш із кріпленнями. Скло зліва товщиною 3 мм, виглядає стильно, але потребує обережності. Права боковина сталева, з ребрами жорсткості, але теж тонка.

Як MSI MAG FORGE M100R в роботі?

Скласти систему в MSI MagForge M100R White неважко. Простору достатньо, кабелі ховаються за піддоном (хоч місця там небагато), а вентилятори вже встановлені – не треба витрачати час на їх монтаж. Усі мої комплектуючі влізли без проблем. Підсвітка має 20 режимів, які перемикаються кнопкою. Однак я її вимкнув, адже не фанат.

Для Ryzen 5 3600 + RTX 3060 корпус підходящий. Температури тримаються в нормі, а вентилятори не дратують шумом. Але якщо плануєш топовий Ryzen 9 чи RTX 4090, подумай про щось просторіше, адже тут може бути тіснувато.

 

Плюси:

  • Стильний білий дизайн – виглядає дорожче, ніж коштує.
  • Чотири тихі вентилятори з ARGB-підсвіткою в комплекті.
  • Компактність без втрати сумісності (240-мм РСО, 330-мм відеокарта).
  • Зручна збірка й продумане керування кабелями.
  • Магнітні фільтри – чистити легко.

Мінуси:

  • Тонкий метал (0,5-0,6 мм) – не критично, але відчувається.
  • Лише один USB 3.0 і немає Type-C.
  • Для топових збірок охолодження може бути слабким.
  • Місця для кабелів за піддоном замало.

Ще раз хотів подякувати редакції ITC за те, що не забувають про читачів та ком’юніті. Приємно, що сайт постійно впроваджує нові ідеї та фішки. 

Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.


Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: