Новини

Ajax Systems відкриває свій перший закордонний завод — у Туреччині

Ajax Systems відкриває свій перший закордонний завод — у Туреччині

Українська компанія Ajax Systems, що займається розробкою та виробництвом систем безпеки, повідомила про відкриття свого першого заводу за кордоном — у місті Стамбул, Туреччина.

Новий завод у Туреччині буде виготовляти всю лінійку пристроїв Ajax, дублюючи наявне виробництво в Україні. Площа виробничих потужностей становить 8300 м². Компанія вже почала формувати локальну виробничу команду, в яку планується залучити щонайменше 400 людей. Очікується, що турецький завод Ajax Systems зможе випускати не менш ніж 150 тис. пристроїв щомісяця.

Зазначається, що компанія ще до війни планувала масштабувати виробництво та запускати нові виробничі потужності за кордоном.

«Відкриття нового заводу в Стамбулі — стратегічний крок, спрямований на диверсифікацію виробничих потужностей, запланований компанією. Ми вибрали Туреччину за сукупністю факторів: наявність професіоналів у галузі виробництва, інфраструктура, умови вільної економічної зони, рівень податків, якість підрядників, близькість до наших основних ринків. Нове виробництво посилить розвиток продуктів Ajax та прискорить вихід на нові ринки», – заявив генеральний директор Ajax Systems Олександр Конотопський.

Наразі компанія повністю відновила наявне виробництво та розробку продуктів в Україні, активно наймає спеціалістів на завод та розширює команду з проведення досліджень та розробок. Ці виробничі потужності й надалі залишаються в Україні.

Курс
КЛІЄНТСЬКИЙ СЕРВІС
Залучити нових та утримати наявних клієнтів за допомогою вау-сервіса – це можливо! Переходьте та дізнайтеся більше.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
clyentservis

Крім того, Ajax Systems має власний логістичний хаб у Польщі та розвиває локальні команди на стратегічних ринках Іспанії, Італії, Великобританії, Німеччини, Франції, ОАЕ, ПАР та інших країн.

В перші дні повномасштабної війни компанія Ajax Systems разом із Stfalcon за підтримки Мінцифри створили додаток «Повітряна тривога». Він інформує про початок і закінчення тривоги в обраному користувачем регіоні.

Ajax Systems відкриває R&D-офіс у Львові (це вже четвертий центр розробки компанії в Україні)

Джерело: Ajax Systems


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: