Новини Софт 16.05.2023 о 11:31

ASUS запустила в Україні офіційний інтернет-магазин

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

ASUS повідомила про початок роботи в Україні офіційного інтернет-магазину продукції компанії. В магазині представлені товари, які були офіційно ввезені на територію України, та які супроводжуються фірмовою гарантією й послугами післяпродажної підтримки.

Курс ПРОДЖЕКТ-МЕНЕДЖМЕНТ В IT
Навчіться керувати проектами в галузі IT та ефективно використовувати Agile-методології для досягнення максимальних результатів.
Більше про курс

На сьогодні у магазині доступний асортимент ноутбуків ASUS, орієнтованих на різні категорії споживачів. Це ультрапортативні ноутбуки преміумкласу серії Zenbook, робочі станції ProArt Studiobook, універсальні пристрої лінійки Vivobook, ігрові ноутбуки серії ROG та бізнес-ноутбуки ExpertBook. З часом асортимент доступних в магазині товарів буде розширюватися. Покупці можуть розраховувати на технічну консультацію щодо вибору моделі ноутбука з оптимальним співвідношенням ціна/функціональність і відповідними технічними характеристиками для задоволення своїх вимог.

ASUS запустила официальный онлайн-магазин в Украине

Інтернет-магазин ASUS обслуговує покупців із будь-яких куточків України, за винятком тимчасово окупованих територій. Доставлення товарів здійснюється за допомогою послуг «Нової пошти» протягом 1–3 днів залежно від регіону.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: