Новини

Audio-Technica відроджує портативний програвач для вінілу Sound Burger з 80-х років

Audio-Technica відроджує портативний програвач для вінілу Sound Burger з 80-х років

Оновлена модель програвача від Audio-Technica підтримує підключення Bluetooth та має вбудований акумулятор.

Audio-Technica повертає свій культовий портативний програвач AT727, більш відомий як Sound Burger – після майже 40 років з моменту запуску. 

Sound Burger 2022 має підключення Bluetooth і вбудовану літій-іонну батарею з USB-C (іншими словами, для живлення нової моделі вам не потрібно буде використовувати три акумулятори C-cell). Обіцяють близько 12 годин безперервного відтворення, перш ніж програвач попросить підзарядки.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

Візуально новий програвач майже не відрізняється від свого попередника, за винятком деяких нюансів. По-перше, ви не знайдете тут висувного шнура для навушників (і модель 2022 року, на жаль, не поставляється з безплатною парою), однак програвач постачатиметься з кабелем RCA та голкою Audio-Technica ATN3600L. 

Як і його попередник, Sound Burger 2022 має двигун постійного струму з ремінним приводом, який може відтворювати записи зі швидкістю 33,3 і 45 об/хв, тобто ви можете використовувати його для прослуховування як повноформатних платівок, так і синглів. 

Нова версія буде випущена обмеженим накладом у 7000 екземплярів і імовірно лише у червоному кольорі. Sound Burger 2022 року можна придбати відсьогодні за 199 доларів США. Це виважена ціна, адже вінтажну модель можна продати за цілих 500 доларів на eBay.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: