Новини Ігри 19.04.2023 о 19:38

Автори Horizon Forbidden West: Burning Shores розповіли про Сейку – супутницю Елой, з якою у грі можуть виникнути романтичні стосунки

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Автори Horizon Forbidden West: Burning Shores розповіли про Сейку – супутницю Елой, з якою у грі можуть виникнути романтичні стосунки

До офіційного виходу доповнення Horizon Forbidden West: Burning Shores компанія Sony випустила нове відео, яке допоможе краще познайомитися з новим компаньйоном головної героїні – дівчиною на ім’я Сейка.

Курс Управління командою в бізнесі.
Щоби бути лідером, треба думати, як лідер.
Хочу на курс

Сейка – здібний і жорстокий боєць із племені мореплавців, її грає Кайлі Лія Пейдж. На відміну від Елой, у Сейкі сильний зв’язок з оточуючими.

«Найбільша мотивація Сейки – це любов, яку вона відчуває до своєї родини, до свого племені, до людей та світу», – пояснює Пейдж.

Враховуючи, що Елой зазвичай є армією з однієї жінки, буде цікаво подивитися, як складатимуться відносини між цими двома воїнами. Вони в чомусь дуже схожі, а в чомусь сповнені протилежностей.

У недавній публікації у блозі PlayStation провідний сценарист Енні Кітейн натякнула на важливість відносин Елой та Сейки.

«Сейка зовсім не схожа ні на кого, з ким Елой коли-небудь стикалася, і вона відіграє важливу роль у наступному розділі подорожі Елой».

Деякі гравці, які чекали на романтичні стосунки Елой, після цього почали думати, що Сейка може бути тією самою половинкою, з якої у головної героїні може початися роман. Ці припущення отримали підтвердження завдяки короткому відео, в якому демонструється поцілунок Елой та Сейкі – як один з варіантів розвитку подій.

Курс PR-менеджмент для професіоналів
Хочете перейти на стратегічний рівень та стати PR-директором?
Звісно!

Джерело: gamesradar


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: