Новини

BBC відроджує короткохвильові радіопередачі часів Другої світової війни, оскільки росія блокує поширення новин про вторгнення в Україну

BBC відроджує короткохвильові радіопередачі часів Другої світової війни, оскільки росія блокує поширення новин про вторгнення в Україну

BBC відновлює трансляції інформаційних бюлетенів у росії з використанням короткохвильового радіо – технологію мовлення часів Другої світової війни. Це вимушений захід, до якого довелося вдатися після блокування у рф доступу до сайтів ВВС.

Короткохвильове радіо використовує частоти, які дозволяють вести трансляції на великі відстані та доступні на портативних пристроях. BBC повідомляє, що її короткохвильове мовлення буде доступне на частотах 15735 кГц з 18:00 до 20:00 та 5875 кГц з півночі до 2:00 за київським часом. Новини читатимуть англійською мовою, їх планується транслювати у Києві, а також у «деяких частинах росії».

Короткохвильове радіо має довгу історію мовлення в умовах воєнного часу. The Guardian повідомляє, що пік його використання припав на період холодної війни, але його також використовували під час Другої світової війни для пропаганди. BBC World Service припинила використання цієї технології в Європі у 2008 році, через 76 років.

Крім BBC News, російська влада також обмежила доступ до ресурсів новин «Радіо Свобода», «Голос Америки», «Медуза» і Deutsche Welle. Раніше ВВС повідомляла, що після вторгнення росії в Україну її російськомовна аудиторія значно збільшилася.

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

У Twitter BBC рекомендує встановлювати додатки для iOS та Android, а також підписуватись на службу в соціальних мережах, щоб і надалі мати можливість отримувати доступ до новин.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: