Новини Кіно 25.05.2023 о 18:45

«Без образ» / No Hard Feelings — новий (дуже дотепний!) трейлер комедії з Дженніфер Лоренс та рейтингом R (17+)

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Sony Pictures показала другий повноцінний трейлер «Без образ» / No Hard Feelings — майбутньої комедії з її величністю Катнісс Евердін Дженніфер Лоренс у головній ролі та віковим рейтингом R, тобто для глядачів старше 17 років.

Курс
IT-рекрутер
Стань володарем джунів
Мені подобається ця ідея
pic

У новому відео є лише кілька кадрів з попереднього березневого трейлеру, але здебільшого він складається з нових (та надзвичайно потішних) сцен, щедро приправлених ґеґами. Та й Дженніфер Лоренс забагато не буває.

За сюжетом, героїня Лоренс (Медді), водійка Uber, після конфіскації авто залишається без грошей та вирішує будь-що знайти роботу аби не втратити ще й будинок. Вона відгукується на доволі незвичну вакансію: заможні батьки сором’язливого 19-річного Персі (Ендрю Фельдман) пропонують Медді “зустрічатися” з їхнім сином та допомогти тому стати більш розкутим поруч з дівчатами. Проте знайти спільну мову з хлопцем виявляється не так просто.

«Без образ» виходить в український прокат з 22 червня.

Новий (другий) трейлер — поки є лише в оригіналі (англійською). Як тільки з’явиться офіційна українська версія, відразу додамо.

Перший трейлер  (український дубляж)


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: