Новини Новини 01.03.2022 о 15:56

Bolt зупинив роботу в Білорусі, направить 5 млн євро для України та допомагає українцям у перевезеннях та доставці

https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

У відповідь на війну в Україні, компанія Bolt внесла ряд змін у свою діяльність. Тепер 5% з кожного замовлення в Європі буде перераховано неурядовим організаціям, які підтримують Україну та її жителів, включаючи Червоний Хрест.

Курс
УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ В БІЗНЕСІ
Вивчайте найкращі практики управління командою та досягайте успіху разом із колективом!
Ознайомитись з курсом
pic

З 1 березня протягом двох тижнів це буде відбуватись в усіх 5 сервісах компанії, а саме замовлення поїздок, оренди самокатів та електровелосипедів, доставки їжі та продуктів, а також оренди автомобілів. В результаті цієї ініціативи компанія планує перерахувати понад 5 мільйонів євро і сьогодні здійснює перший переказ у розмірі 1 мільйона євро.

Усі продукти, вироблені в Росії або пов’язані з російськими компаніями, видаляються з служби доставки продуктів Bolt Market. Ми зупинили нашу роботу в Білорусії.

Компанія Bolt продовжує робити все, що в її силах, щоб наші співробітники в Україні були у безпеці, та постійно на зв’язку з українськими колегами, надаючи їм необхідну підтримку.

Ми надали можливість дистанційної роботи з України або за її межами для понад 100 співробітникам, які проживають на території країни, а також перерахували для них необхідні кошти на переїзд у разі потреби.

Ми продовжуємо робити все можливе, щоб наші сервіси в Україні працювали.

Минулого тижня ми скасували комісію для водіїв в Україні. У сусідніх країнах ми заохочуємо наших водіїв брати поїздки до українського кордону, щоб відвозити українців в безпечні місця.

З 1 березня в додатку Bolt з’явиться категорія “Support”, де всі бажаючі зможуть надати підтримку у перевезенні та безкоштовно переміщатись у разі екстреної потреби.

Курс
ДИРЕКТОР З ПРОДАЖІВ
Ставайте лідером у сфері продажів та навчіться ефективно керувати своєю командою, для досягнення високих результатів!
Дізнатися про програму
businessman

Разом з командою Bolt Food ми створюємо команди волонтерів, що будуть допомагати волонтерам, ресторанам безкоштовно доставляти необхідні речі людям, що потребують допомоги.

Також весь прибуток на цей час Bolt Food в Україні буде переказувати організаціям, які підтримують Україну та її жителів.

Сподіваємося, що всі співробітники Bolt, сотні тисяч водіїв, кур’єри та ресторани-партнери, а також усі в Україні – залишаться в безпеці.

Якщо ви бажаєте додатись до волонтерів та можете безкоштовно робити доставки – додавайтесь у чат.

Київ

Дніпро

Одеса

Львів

Якщо ви бажаєте долучитись та допомагати з продуктами, предметами першої необхідності, то залишайте свої дані в формі.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: