Новини

Сервіс хмарного геймінгу Boosteroid повністю припиняє надання послуг користувачам з росії

Сервіс хмарного геймінгу Boosteroid повністю припиняє надання послуг користувачам з росії

Сервіс хмарного геймінгу Boosteroid повністю припиняє надання послуг користувачам з росії. Команда опублікувала наступну заяву.

Шановні клієнти, колеги та партнери! Воєнна ситуація в Україні ускладнюється щодня. Росія вдається до нечуваної жорстокості, завдає підступні удари по містах України, знищує житлові будинки, міську інфраструктуру, пам’ятки культури. Постраждали сотні невинних людей, включно з жінками та дітьми.
Весь світ об’єднується, щоб зупинити терористичні дії російських нападників в Україні. Для цього бізнес з усіх куточків планети припиняє співпрацю з Росією, закриваючи доступ агресора до фінансів, перешкоджаючи імпорту та експорту та закриваючи доступ окупантів до ринку розваг.

Сервіс хмарного геймінгу Boosteroid не є виключенням. Наша команда підтримує Україну і приєднується до таких гігантів ігрового світу як Electronic Arts, Steam, Activision Blizzard, Rockstar Games, CD Projekt RED, які вже обмежили або повністю припинили співпрацю з Росією.

В сьогоднішніх умовах ми не маємо часу і бажання встановлювати, хто підтримує окупантів, а хто ні. У зв’язку з цим ми повністю припиняємо надання послуг користувачам з Росії.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Ми також закликаємо усіх наших партнерів та друзів з усього світу припинити співпрацю або надання послуг Російській Федерації і зробити все можливе для того, щоб зупинити вторгнення агресора на територію мирної України. Це важливий крок для будь-якого свідомого бізнесу, який необхідно зробити для захисту України та Європи від нападника.

Наша сила в єдності!
Дякуємо всім, хто підтримує Україну!


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: