Новини Пристрої 03.05.2022 о 12:34

Club3D підготувала перші кабелі стандарту USB Type-C 2.1, здатні передавати до 240 Вт потужності

Вадим Карпусь

Автор новин

Близько року тому організація USB Implementers Forum представила стандарт USB Type-C 2.1, який підтримує потужність до 240 Вт. І тепер на ринку з’являються перші кабелі з підтримкою стандарту USB Type-C 2.1.

Голландська компанія Club3D вже підготувала до випуску кабелі, які здатні передавати до 240 Вт потужності. Фактично, компанія має три різні кабелі, які відрізняються можливостями. У вересні минулого року організація USB Implementers Forum випустила рекомендації щодо брендування пристроїв USB-C 2.1, які дозволяють виробникам змішувати можливості кінцевих продуктів. Але при цьому всі можливості та характеристики мають бути чітко позначені. Отже, споживачі не повинні заплутатися в різноманітті кабелів з різними характеристиками.

Що стосується Club3D, то вона пропонує кабель довжиною 1 метр, здатний передавати відео з параметрами 8K/60, дані на швидкості 40 Гбіт/с та 240 Вт потужності. Другий кабель має довжину 2 метри й також здатний передавати 240 Вт потужності, але його пропускна здатність для відео та даних урізана у 2 рази – 4K/60 та 20 Гбіт/с відповідно. Третій 2-метровий кабель також може передавати 240 Вт потужності, але його можливості передачі даних обмежені лише стандартом USB 2.0 – 480 Мбіт/с.

Club3D подготовила первые кабели стандарта USB Type-C 2.1, способные передавать до 240 Вт мощности

Поки що не уточнюється, коли за якою ціною можна буде купити нові кабелі Club3D, що відповідають стандарту USB Type-C 2.1. Також зазначимо, що поки що на ринку немає відповідних зарядних пристроїв. Власні зарядні пристрої Club3D забезпечують потужність до 132 Вт.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: