Новини Софт 21.12.2022 о 12:43 comment views icon

Drill — український застосунок, який навчає стрільбі з пістолету й карабіну (АР15/АК74). Серед співзасновників — професійний військовий

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Група українських ентузіастів розробила military tech застосунок Drill, який дозволяє пройти курси зі стрільби з пістолета й карабіну (АР15/АК74) прямо на своєму смартфоні. До його створення залучались українські та міжнародні експерти: чинні військові, спортсмени та представники охоронних організацій.

«Застосунок було розроблено для потреб військових, яким важливо мати змогу продовжувати тренуватись у будь-яких умовах і в будь-який час, і цивільних українців, які хотіли б отримати знання щодо використання зброї і яким бракує часу чи можливостей для відвідування спеціалізованих стрілецьких клубів або занять із тренером», – зазначають розробники Drill.

Застосунок створений з метою навчити всіх охочих стрільбі з різних видів зброї та розвинути навички на високому рівні. Вправи розроблені на основі багаторічного досвіду та участі експертів у реальних бойових діях та у стрілецьких спортивних змаганнях. Наразі в застосунку Drill доступні два основні курси з віртуальними тренуваннями:

  • «Сухий базовий карабін» – курс із тренувань для отримання й розвитку базових навичок володіння карабіном;
  • «Сухий базовий пістолет» – курс для користувачів, які бажають застосувати «сухі» тренування з пістолетом як основні з метою оволодіти базовими навичками й розвинути їх.

Крім того, застосунок пропонує 17 вправ на поводження зі зброєю. Вони включають як базові вправи, так і вправи для самооборони в умовах обмеженої видимості. Усі вправи сформовані в 7 уроків, мають різні рівні складності й підійдуть для тренувань професійних військових, співробітників поліції, спортсменів і цивільного населення.

Окремо зазначається, що перед проходженням курсів усі користувачі ознайомлюються з технікою безпеки й основними правилами поводження зі зброєю.

Практичний інтенсивний курс з дизайну - Design Booster від Powercode academy.
Навчіться дизайну з нуля за 3 місяці і заробляйте перші $1000, навіть якщо ви не маєте креативного мислення, смаку або вміння малювати. Отримайте практичні навички, необхідні для успішної кар'єри в дизайні.
Зарееструватися

Застосунок Drill доступний для завантаження в магазинах Google Play та App Store.

  • Drill – це український military tech стартап, який на ранній стадії виграв декілька конкурсів та отримав грантові інвестиції від фонду розвитку українських стартапів USF. Вся команда зосереджена в Києві, до неї входять 20 людей – учасники бойових дій в Україні та за кордоном, міжнародні інструктори зі стрільби з багаторічним досвідом, учасники та призери міжнародних змагань, члени стрілецьких асоціацій.
  • Співзасновники стартапу: Олександр Гусаров – військовий волонтер, серійний IT підприємець з 13-річним стажем, співзасновник благодійного фонду “Крила справедливості”, та Ігор С. – професійний військовий з 10-річним досвідом служби у військах спеціального призначення, ветеран АТО, учасник бойових дій в Україні та за її межами, багаторазовий призер військових змагань, співзасновник школи з тактичних тренувань.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: