Новини

Glovo запустила у додатку баббл для допомоги Збройним Силам України

Glovo запустила у додатку баббл для допомоги Збройним Силам України

Сервіс швидкої кур`єрської доставки Glovo запустив у додатку благодійний баббл для збору коштів на підтримку Збройних Сил України. З 4 березня користувачі додатку Glovo через баббл “Допоможи Україні” можуть перерахувати кошти на підтримку ЗСУ та у благодійні організації, які будуть додаватися по мірі запитів. Баббл “Допоможи Україні” наразі доступний для користувачів у 38 містах присутності сервісу Glovo в Україні. Зараз команда працює над тим, щоб українці по всій території могли ним скористатися цілодобово. У бабблі вже доступні благодійний фонд “Повернись живим” і Товариство Червоного Хреста України, а найближчим часом підключать й інші благодійні організації та фонди.

Ініціативу з підключення бабблу “Допоможи Україні” активно підтримують на інших ринках присутності cервісу Glovo — він вже працює у Молдові та Румунії, сьогодні запускається в Польші. Також в процесі запуску інші країни — Болгарія, Хорватія, Чорногорія, Іспанія, Італія та інші. Невдовзі користувачі додатку Glovo у всьому світі зможуть зробити пожертву на потреби Збройних Сил України.

У 22 країнах продовжує діяти глобальна ініціатива Glovo Cares — з 24 лютого з кожного здійсненого співробітниками замовлення частина доходу передається на Товариству Червоного Хреста України.

Сервіс Glovo також розгорнув декілька ініціатив зі своїми співробітниками, зокрема:
1. координує пошук і доставку медикаментів у всіх містах України:
2. організував координаційний центр для підтримки співробітників компанії і по можливостям переселенців з різних міст України;
3. реорганізував наявні “хмарні кухні” у пункти приготування їжі для місцевих ТО та потребуючих.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Якщо ви потребуєте допомоги, або маєте можливість долучитися до ініціатив у якості волотнера, будь ласка, звертайтесь за допомогою до сторінки Glovo у соціальній мережі Instagram.

Нагадуємо, що сервіс Glovo поступово відновлює й підтримує операції у містах, де є можливість. Станом на 4 березня це 19 міст: Дніпро, Кам`янець-Подільський, Умань, Вінниця, Черкаси, Львів, Одеса, Чорноморськ, Івано-Франківськ, Рівне, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Кривий Ріг, Кропивницький, Ужгород, Дрогобич, Трускавець та Чернівці. А також команда робить вже можливе, аби з відібраними кур’єрами відновити операції в Києві. У цих містах сервіс працює за новими інструкціями та особливо уважний до безпечних умов здійснення доставок. Пріоритет у доставках надається замовленням з бабблів «Аптека» та «Супермаркети». Весь дохід із замовлень передається Збройним силам України. У разі появи небезпечних умов, всі замовлення будуть автоматично скасовані.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: