Новини

Google Maps підкаже менш задушливі райони для прогулянок чи евакуації із зони пожеж

Google Maps підкаже менш задушливі райони для прогулянок чи евакуації із зони пожеж

Розробники мобільного застосунку Google Maps для iOS та Android додали на мапу новий шар Air Quality, який дозволяє відстежити райони з більш чи менш якісним повітрям. Таким чином, тепер можна скласти ідеальний маршрут для пішої або велопрогулянки, уникнувши зон зі смогом та іншими забрудненнями.

Нововведення запущено якраз до сезону лісових пожеж у США, які здатні швидко відрізати звичні шляхи евакуації. У такому випадку програма може буквально врятувати життя, підказавши дороги, які ще не огорнуті димом.

Якість повітря Air Quality Index (AQI) відстежується за допомогою мережі спеціальних датчиків від державних агентств США (наприклад, EPA – U.S. Environmental Protection Agency, Агентство з охорони навколишнього середовища США) та приватних компаній (наприклад, мережа PurpleAir або Breezometer).

Вибравши конкретний датчик на карті, можна побачити докладнішу інформацію про тип забруднення, його шкоду для здоров’я та часу останнього виміру.

Курс
Full Stack розробка
Навчайтесь за вільним графіком, щоб стати універсальним фахівцем зі знанням Back-end та Front-end. Заробляйте $1300 на місяць
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack розробка

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: