Новини

LG представила гнучкий дисплей з високою роздільною здатністю, здатний розтягуватися до 20%

LG представила гнучкий дисплей з високою роздільною здатністю, здатний розтягуватися до 20%

Компанія LG Display продемонструвала пристрій, який вона назвала першим у світі 12-дюймовим дисплеєм, що розтягується, з високою роздільною здатністю. Технологія під назвою Stretchable display заснована на високоеластичній підкладці плівкового типу, що складається з силікону, який використовується в контактних лінзах.

Такий 12-дюймовий дисплей може похвалитися повноколірним RGB-підсвічуванням, роздільною здатністю 100 пікселів на дюйм і гнучкістю гумової стрічки, що дозволяє розтягувати його до 14 дюймів. Технологія, що використовується, дає можливість скручувати або складати дисплей без спотворень або пошкоджень. Зазначається, що Stretchable display забезпечує кращу стійкість, ніж теперішні технології дисплеїв, що складаються чи згортаються. Джерелом світла в дисплеї є світлодіоди MicroLED з кроком пікселя менше ніж 40 мкм, вони також дозволяють підвищити довговічність.

LG представила гибкий дисплей с высоким разрешением, способный растягиваться до 20%

Технологія LG Stretchable display є результатом великомасштабних досліджень та розробок, проведених на замовлення Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Південної Кореї у 2020 році. Мета проєкту – підвищити конкурентоспроможність країни в галузі технологій дисплеїв наступного покоління.

Курс
UI/UX Design
Навчіться у вільний час розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам, та заробляйте від $1000
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

LG заявила, що тонкий і легкий дисплей пропонує універсальність «наступного рівня» для безлічі повсякденних сценаріїв застосування. Наприклад, панель можна прикріпити до вигнутих поверхонь, таких як шкіра, меблі, одяг, елементи літаків та автомобілів.

Джерело: techspot


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: